Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 хай майли_

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
smiley_
MILE*
smiley_


Брой мнения : 180
Join date : 18.05.2009

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeСря Юни 17, 2009 2:38 am

здравеите всичкии :arms: казвам се наталия но приятелите ми ми казват тали тал смайли (защото много се усмихвам 😃 ) приятелии нямам много но и тези който имам а те са 1 или 2-ма ми стигат на 14 години съм от пловдив страшно голяма фенка на майлито селена джонасите тейлър слифт по принцип не съм много общителна но много бързо се привързвам ии после когато отново ме предадът много боли в свободното си време обичам да пея но ме е срам да кажа че съм добра и че искам да се занимавам с товаа защото мисля че всички ще ми се исмеят обичам също да танцувам мечтата ми е да стана актриса но никой не ме подкрепя всеки ми казва че това е само мечта и никога няма да стане реалност страшно много обичам да мечтая мразя лицемерите мразя да ме лъжат! еми общо взето това съм аз знам че не съм една от най големите щастливки но това съм аз ако имате въпроси с удоволствие ще ви отговоря 😃
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeСря Юли 01, 2009 9:06 pm

Тали аз имам въпрос:Предлагам ти да станеш модератор на 2 теми от форума.Ще премеш ли??????Темите са по твой избор :thubup:
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
smiley_
MILE*
smiley_


Брой мнения : 180
Join date : 18.05.2009

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeСря Юли 01, 2009 9:50 pm

естественоо много ще се радвам :wub:
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeСря Юли 01, 2009 10:10 pm

Вече си модератор на темите които ти пожела:Галерич на Майли и Хана Монтана:филмът
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Miley*
Ново фенче!!!
Miley*


Брой мнения : 19
Join date : 11.07.2009
Age : 29

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeНед Юли 12, 2009 8:10 pm

Приятно ми е,Тали =]
Върнете се в началото Go down
smiley_
MILE*
smiley_


Брой мнения : 180
Join date : 18.05.2009

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeПон Юли 13, 2009 2:42 am

и на мен :wub:
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 4:56 am

Здравей! По начина ти на писане си личи, че си мило момиче! Приятно ми е да се запознаем - имам едно въпросче -
Представи си, че си спечелила среща със Селена и другите звезди на Дисни, но става някаква грешка и трябва да избереш - Селена или другите звезди?
Върнете се в началото Go down
smiley_
MILE*
smiley_


Брой мнения : 180
Join date : 18.05.2009

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 1:12 am

miley_love написа:
Здравей! По начина ти на писане си личи, че си мило момиче! Приятно ми е да се запознаем - имам едно въпросче -
Представи си, че си спечелила среща със Селена и другите звезди на Дисни, но става някаква грешка и трябва да избереш - Селена или другите звезди?

Здравей... мерси за милите думи ..
Честно казано ако това стане ще ми е много кофти .. но по принцип от дини звездите съм най-голяма фенка на Сели, такаче ще избера да се видя с нея въпреки, че много ще искам да видя и другите, но после ще съжелявам че не съм се видяла с най големия си идол ... такаче Сели (:


Тали-сладурче.. препинателни знаци и правопис
Бети
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 1:36 am

Ок, тнх мн за отговора :d2:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





хай майли_ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: хай майли_   хай майли_ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
хай майли_
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» МАЙЛИ В БЪЛГАРИЯ!!!
» гримът на майли
» Майли и TWLOHA
» Папарашки
» Харесвате ли Майли.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Форум/Forum :: Архив/Bin-
Идете на: