Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Всичко за.... VioletBeauty

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
VioletBeauty

VioletBeauty


Брой мнения : 7
Join date : 28.08.2009
Местожителство : ... Където слънцето не се показва...

Всичко за.... VioletBeauty Empty
ПисанеЗаглавие: Всичко за.... VioletBeauty   Всичко за.... VioletBeauty Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 3:01 pm

...Здравейте! Дойде и моят ред да се представям... Ами казвам се Николета (пфф..) но всики ми викат Никс, Ники и добре не се смейте ... Николетин (тфа го измисли една от най-добрите ми фр-та). Обикновенно имам рожден ден на 18 ноември. На 12 съм ... така де... родена съм 1996 година. Живея в град Разград. Ако искате мои снимки ТУК .. Обожавам да съм пред компа... затова свиквайте да ме виждате често тук :tt2:. Обожавам музиката ... живот без музика за мен не е живот ... и така де току що прочехто девиза ми. Друго... любимата ми храна е италиянската, а напитка... ами... Кола. Хобитатс ми са милиони. Събирам постери, енциклопедии които не чета, списания и други. Сега естествено идва ред и на музиката: макар че съм във форум на Майли, аз слушам пънк, рок, алтернативна музика. Любими банди са ми Paramore, Simple Plan, Sum 41, Green Day, Evanescence, The Veronicas, Jonas Brothers. А певици: Майли, Селена, Деми, Ашли Тисдейл и барабани моля..... Аврил Лавин ..... тя ми е любимката ... И продължавам; Любими сериали: Хана Монтана, Магьосниците от Уейвърли Плейс, The Suite Life Of Zack and Cody и The Suite Life On Deck. Вмомента съм вманиячена по Дилан и Коул Спраус :love: .ОБОЖАВА Здрач... всичко свързано със Здрач. От ника си личи че обожавам лилавото, но иначе черното и тъмно розовото са ми любими цветове, а лилавото го обожавам защото е супер красив цвят. Ако има нещо друго питайте.
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Всичко за.... VioletBeauty Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за.... VioletBeauty   Всичко за.... VioletBeauty Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 3:33 pm

Добре дошла :sign0016: Аз съм Бети
1.Как разбра за форумчето?
2.Тренираш ли нещо?
3.От кога си фенка на Майли?
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
VioletBeauty

VioletBeauty


Брой мнения : 7
Join date : 28.08.2009
Местожителство : ... Където слънцето не се показва...

Всичко за.... VioletBeauty Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за.... VioletBeauty   Всичко за.... VioletBeauty Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 3:52 pm

Здрасти, Бети!
Първо... имаш супер яко форумче....
Откъде разбрах за това прекрасно форумче: Ами мисля че от един сайт на Селена където сте в приятели: http://selenadaily.hit.bg

Ами засега не тренирам нищо, защото лятото ме мързи да ходя на каквото и да е.... а когато съм на даскало няма да имам време...но пък да компенсирам, винаги съм харесвала плуването, плувам си добре де, и федербала

Фенка съм на Maйли, от около година и полувина... така де по-точно около един месец преди да започнат да го дават по Jetix... и така..
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Всичко за.... VioletBeauty Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за.... VioletBeauty   Всичко за.... VioletBeauty Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 4:41 am

Хехе мой човек си - лилавия цвят наистина е прекрасен та имам едно въпросче -
Майли или Селена?
Върнете се в началото Go down
VioletBeauty

VioletBeauty


Брой мнения : 7
Join date : 28.08.2009
Местожителство : ... Където слънцето не се показва...

Всичко за.... VioletBeauty Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за.... VioletBeauty   Всичко за.... VioletBeauty Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 12:16 pm

Miley_love ... много добър въпрос ... чакай че почнах като Вучков || Ами гледала съм и Хана и Магьосниците и обажавам и двата серияла, съответно обожавам и Майли и Селена. :rolleyes: 🆒 😃
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Всичко за.... VioletBeauty Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за.... VioletBeauty   Всичко за.... VioletBeauty Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 2:32 pm

Тнх за бързия отговор :d2:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Всичко за.... VioletBeauty Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко за.... VioletBeauty   Всичко за.... VioletBeauty Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Всичко за.... VioletBeauty
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Всичко около Майли

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Потребители/Users :: Представете се/Present yourself-
Идете на: