Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?

Go down 
+14
Cry.me.a.river
xx_Can't Be Tamed_xx
justin_love_bieber
БоринКъ...
andyy
Ivelina_love_Miley
tsvetynana
MiLeyy [hh]
MileYtO
Sunshine
On Stranger Tides
Бет
Can't be tamed~
Miley_Cyrus_BIG_FAn
18 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Miley_Cyrus_BIG_FAn
М****



Брой мнения : 39
Join date : 16.07.2009

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 3:27 pm

Аз имам рол-он,дезодорант,парфюм,рамка за снимки,дневник,много ттрадки и всякакви тефтери,тестове,блузи,чехли,книги,ключодържатели,снимки,плакати,портомоне,чанта и др.


Последната промяна е направена от Miley_Cyrus_BIG_FAn на Чет Сеп 10, 2009 9:01 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 10:54 pm

Ми имам много неща много блузи, туники.... така дрехите няма да ги броя щото немога да ги изброя ами имам много тетрадки, етикети, несесер, чорапи, книги, тестове, стикери, плакати, подвързии, чехли, гердан, гривна абе много неща... мързи ме да изброявам
Върнете се в началото Go down
Miley_Cyrus_BIG_FAn
М****



Брой мнения : 39
Join date : 16.07.2009

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 12:01 am

Откъде ги купуваш
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 5:38 pm

Ми от където намеря във Варна има много неща раници ала бала абе много неща имам...
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 9:14 pm

Ами аз лично имам само нейни плакатаи ( на Майли) и един на Хана.Нямам други неяща,защото по магазините виждам дрешки, раници и всякакви такива на Хана, а аз изкам на Майли и затова нямам други.
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 9:15 pm

Оу забравих имам и форум за Майли :d2: :laugh:
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПет Сеп 11, 2009 12:58 am

Сериозно ли при вас няма :sad: при нас има потничета от ТА на Майли... както и раници на Майли СТЮАРТ обаче :[url=http://ww
Върнете се в началото Go down
On Stranger Tides
MILE*
On Stranger Tides


Брой мнения : 133
Join date : 13.09.2009
Age : 27
Местожителство : София

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 12:28 am

Аз имам само един несеср,блузка,дезодрант,моливник(с химикалки, моливи и други глупости :biggrin: ) , вислука за телефон и целя първи сезон в колекцениерско издание 😊
Върнете се в началото Go down
Sunshine
MI***
Sunshine


Брой мнения : 66
Join date : 28.08.2009
Age : 29

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПет Сеп 18, 2009 12:35 am

Нищо нямам на Майли.Според мен е тъпо. :glare:
Върнете се в началото Go down
On Stranger Tides
MILE*
On Stranger Tides


Брой мнения : 133
Join date : 13.09.2009
Age : 27
Местожителство : София

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПет Сеп 18, 2009 12:37 am

Sunshine написа:
Нищо нямам на Майли.Според мен е тъпо. :glare:

Тъпо, тъпо ама като ти ги подаряват кво да правиш? А и за истинските и верни фенове не е никак тъпо :glare:
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПет Сеп 18, 2009 2:05 am

Аз ся скоро си взех рол-ончета, възглавничка и един парфюм :d2:
Върнете се в началото Go down
MileYtO
MI***
MileYtO


Брой мнения : 96
Join date : 28.07.2009
Age : 26

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 8:11 pm

E мноу ясно :D
Върнете се в началото Go down
Sunshine
MI***
Sunshine


Брой мнения : 66
Join date : 28.08.2009
Age : 29

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 12:14 am

On Stranger Tides написа:
Sunshine написа:
Нищо нямам на Майли.Според мен е тъпо. :glare:

Тъпо, тъпо ама като ти ги подаряват кво да правиш? А и за истинските и верни фенове не е никак тъпо :glare:

Ок,ок аз просто изказвам собствено мнение... :huh:
Върнете се в началото Go down
On Stranger Tides
MILE*
On Stranger Tides


Брой мнения : 133
Join date : 13.09.2009
Age : 27
Местожителство : София

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПет Окт 09, 2009 2:29 am

Sunshine написа:
On Stranger Tides написа:
Sunshine написа:
Нищо нямам на Майли.Според мен е тъпо. :glare:

Тъпо, тъпо ама като ти ги подаряват кво да правиш? А и за истинските и верни фенове не е никак тъпо :glare:

Ок,ок аз просто изказвам собствено мнение... :huh:

Ам не аз просто ти казвам :d2: Сори! =)
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 2:25 am

несесер, подвързии, тетрадки, кецове, чанта, парфюм, плакати
Върнете се в началото Go down
tsvetynana
MI***
tsvetynana


Брой мнения : 63
Join date : 18.10.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 12:43 am

Ами имам една тениска с Хана, много плакати на Майли/Хана (Общо 19, включващи 4 плаката, дълги по 1,60 м :) ), отделно имам Best Of Both Worlds The 3D Conncert DVD, HM:TM DVD (оригиналното, не преведеното на български), Hannah Montana : Life's What You Make It DVD, Breakout на Майли, Hannah Montana 3 Soundtrack CD+DVD Special Edition, няколко броя от английското списание Хана Монатана, един брой на списанието на немски, книгата на Майли Miles To Go, много други статии за Майли/Хана, както и списания, на които Майли е на корицата и още куп по-дребни нещица :) :) :)
Върнете се в началото Go down
Ivelina_love_Miley
MI***
Ivelina_love_Miley


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2009

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeНед Ное 01, 2009 6:18 pm

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Hannah-montana-niesiesier-za-molivi-mietal-lizzy-card~t_1469755 ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Main_pic_777 ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Q560b1 ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Main_pic_852ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? DSC02284-copy%2520%2520Hannah%2520t-shirt има още тонове такива
Върнете се в началото Go down
andyy
MI***
andyy


Брой мнения : 52
Join date : 07.11.2009
Age : 28
Местожителство : Раковски

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 6:32 pm

Ами имам 5-6 нейни плаката
Върнете се в началото Go down
БоринКъ...
MI***
БоринКъ...


Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2009
Местожителство : Варна <3

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПет Ное 13, 2009 8:29 pm

Имам. Стикери, плакати и тедрадка. Първи сезон колекционерсо издание.


Последната промяна е направена от БоринКъ... на Сря Дек 30, 2009 2:22 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
justin_love_bieber

justin_love_bieber


Брой мнения : 3
Join date : 20.12.2009
Age : 32

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 12:08 am

Много ясно!Имам рол-он,дезодорант,парфюм,калъф за телефон,лампа,рамка за снимки,блуза,чорапи,стикери,книга за оцветяване,чанта,химикали,несесер,дневник,моливи,гумичка,линия,острилка,шапка,календарчета и др.
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 25
Местожителство : Dreaming St.

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 1:29 am

On Stranger Tides написа:
Sunshine написа:
Нищо нямам на Майли.Според мен е тъпо. :glare:

Тъпо, тъпо ама като ти ги подаряват кво да правиш? А и за истинските и верни фенове не е никак тъпо :glare:

Права си!!! Абсолютно права!!! Аз събирам книгите на Хана Монтана, имам дезедорант, рол-он и плакати не са много, но за мен са си ценни знам че не са кой знае какво ама на мен си ми харесват ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? 37897

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Ulqwm

You can change your hair
And you can change your clothes
You can change your style
As just the way it go
You can say `Goodbye`
And you can say `Hello`
But you`ll always find your way back
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 25
Местожителство : Dreaming St.

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПон Дек 21, 2009 1:30 am

Ааааа и раница и портмоне имам

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Ulqwm

You can change your hair
And you can change your clothes
You can change your style
As just the way it go
You can say `Goodbye`
And you can say `Hello`
But you`ll always find your way back
Върнете се в началото Go down
tsvetynana
MI***
tsvetynana


Брой мнения : 63
Join date : 18.10.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeНед Яну 03, 2010 7:15 pm

Аз вече се сдобих и с тениска от турнето, която много си обичам. Кактои книгата от турнето :)
Върнете се в началото Go down
Cry.me.a.river
М****
Cry.me.a.river


Брой мнения : 25
Join date : 03.01.2010
Age : 25
Местожителство : Варна

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeПон Яну 04, 2010 3:50 am

Ами имам всякакви от тези дреболийки като рол-они, тетрадки, възглавници... Но не мисля да събирам повече понеже аз не съм фенка на Хана, а на Майли... Нямам търпение да дойде 11-ти Януари за да мога да си купя Мiles to go преведена на български! Тогава това ще ми е най-скъпоценно! Също така ми се мяркат много нейни мега плакати и хипер плакати от ПопКорн..
Върнете се в началото Go down
tsvetynana
MI***
tsvetynana


Брой мнения : 63
Join date : 18.10.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitimeСря Яну 06, 2010 1:45 am

Popcorn и немското BRAVO ^^ имат страшни плакати, но принципно в попкорна обработват прекалено много картинките и някакси странно изглеждат, но в немското БРАВО има страшни плакатчета
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?   ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ИМАТЕ ЛИ НЕЩО НА МАЙЛИ/ХАНА?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Новинки
» Прати нещо...
» Кое е последното нещо, което си хапнахте?
» Хана Монтана
» Хана Монтана:Филмът -Рим

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Форум/Forum :: Стил/Козметика/Храна-
Идете на: