Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Приятелството и с Деми Ловато

Go down 
+2
andyy
Can't be tamed~
6 posters
АвторСъобщение
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeСъб Сеп 12, 2009 3:50 pm

Те се смеят и плачат заедно, споделят си всичко и са неразделни - за истинските най-добри приятелки важи всичко това. Селена Гомез и Деми Ловато не правят изключение ,,Ние сме най-добри приятелки от седемгодишни" - разказва Селена и това, че те двете днес са Холивудски звезди не им пречи а даже ги сближава повече. Селена се превръща от никому неизвестно момиченце в суперзвезда буквално за една нощ благодарение на сериала ,,Wizards of Waverly Place'' Деми успява да пробие с ролята на Мичи в телевизионния хит Camp Rock. Двете имат милиони фенове - не означава ли това, че между тях се намесва конкуренцията? ,,Точно обратното не се възприемаме като съпернички-подчертава Деми и разказва: Когато бяхме още малки, майка ми ни закара на един кастинг. Малко преди това ни каза ,,Ако само една от вас получи роля, при всички случаи е по-добре отколкото и двете да се провалите". И до днес възпиемаме нещата така". Двете се запознават през 1999г. - отново на кастинг този път за сериала Barney and Friends. ,,Стоях с мама на една дълга опашка и чаках моето участие в прослушването-спомня си Сели. Изведнъ вниманието ми беше привлечено от едно момиче, което рисуваше с тебешир на пода до мен. Беше Деми. Усмихнахме се една на друга, завързахме разговор и рисувахме заедно. При това си бъбрехме, все едно се познавахме цял живот. Най-хубавото беше че и двете получихме роли"-смее се тя. Оттогава момичетата са неразделни - и в хубави и в лоши моменти, както издава Селена: ,,Понякога не съм особено уверена в себе си. И тогава гадните слухове могат много лесно да ме наранят. В такива моменти Деми ми дава сила и ми казва директно ,,Вярвай в себе си!" Чувствам че го прави защото толкова държи на мен и за мен това означава наистина много. Самата Деми също дължи много на своята приятелка ,,На 11 години със Селена се явихме заедно на кастинг за Disney. Взеха Селз но не и мен-разказва тя-Затова си останах в Тексас. През 2006г. опитах още веднъж. Селена беше до мен и представи изпълнението ми пред всички официални лица от Disney. Изпълних Ain't No Other Man на Кристина Агилера-да, и това беше. Лудост е! Само погледнете къде се озовахме днес!" Отговорът е-сред най-известните тийн звезди на света. Едно нещо обаче не се е променило - приятелството им. Те прекарват всяка свободна минут заедно - пазаруват, карат скейтборд, качват весели клипчета в YouTube и си ходят на гости с преспиване. ,,Много обичаме да си правим пижамени партита. Гледаме DVD-та и си говорим за момчета. Толкова е яко"-смее се Селена. Колкото и да си приличат двете обаче, на тема любов и момчета мненията им определено не съвпадат. ,,По отношение на момчета имаме съвсем различен вкус-смее се Сели-Добре че е така. Така никога няма да се спречкаме." Всичко звучи перфектно, или? ,,Не съвсем-оплаква се Деми.-След големия ни успех вече нямаме толкова време една за друга. Когато не се виждаме дори за няколко дни направо полудявам. Тогава непрекъснато се обаждам на Селз и я питам какво прави и къде е. И я бомбардирам с SMS-и".Селена се чувства по същия начин ,,Когато знаем че няма да се виждаме по-дълго време на раздяла винаги има сълзи". За щастие последният им работен ангажимент ги събира- за Disney филма Princess Protection Program двете застават заедно пред камерата. ,,Да снимам заедно с Деми е почти същото като да съм със семейството си-радва се Селена-Тя ми е като сестра". И това си личи.

Сп. Браво
Едит: Може да има правописни грешки...


Малко техни снимчици заедно:

Приятелството и с Деми Ловато Normal_5_8f41e_15991861
Приятелството и с Деми Ловато 85412_4069b_15993746
Приятелството и с Деми Ловато Normal_demisel_f767d_15993782
Приятелството и с Деми Ловато 002_5f68b_15993741_6c7a6_17375420
Върнете се в началото Go down
andyy
MI***
andyy


Брой мнения : 52
Join date : 07.11.2009
Age : 28
Местожителство : Раковски

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 6:27 pm

Селито много си я обичамм
Върнете се в началото Go down
БоринКъ...
MI***
БоринКъ...


Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2009
Местожителство : Варна <3

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeСря Дек 30, 2009 2:19 am

Сел+Дем=BFF енд евър. Много ги бичам!
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeВто Яну 19, 2010 12:14 am

Амм чух че вече не са приятелки ето едно видео от вбокса с техни постове


http://vbox7.com/play:ad72a3ab
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 9:09 pm

много са сладки едни от любимките мии ... ии глупости не са се карали.. още са си БФФ за косто се радвам (сън) Приятелството и с Деми Ловато 506107 гледах клипа и ми се струва че е направено да привлече внимание .. !!
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeВто Фев 02, 2010 5:41 pm

Ммм... Да възможно е ще ми е тъжно, ако се скарат-толкова дълго приятелство да се загребе изведнъж и на мен вече не ми се вярва
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 2:09 am

така е
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 4:47 am

Лелееее толкова се надявам да са си БФФ все още толкова са сладки заедноо
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeСъб Фев 06, 2010 9:03 pm

да много са сладки наистина. ии не не са скарани
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 4:15 am

Да... Слава богу и с Майли въобще не са скарани, но това е друга тема
Върнете се в началото Go down
miley_smiley11

miley_smiley11


Брой мнения : 8
Join date : 07.03.2010

Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitimeВто Мар 09, 2010 10:25 pm

https://www.youtube.com/watch?v=89uTHpVqbjM&feature=related
те бяха най-добри приятелки, от от 17.02.2010 са скарани
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приятелството и с Деми Ловато Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелството и с Деми Ловато   Приятелството и с Деми Ловато Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Приятелството и с Деми Ловато
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Приятелството и със Селена Гомез
» Деми и..
» Деми разкри връзката си с Джо Джонас

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Идоли/Idols :: Сел Гомез/Sel Gomez-
Идете на: