Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Hi :) [miley_tedy]

Go down 
АвторСъобщение
miley_tedy
MI***

Брой мнения : 53

ПисанеЗаглавие: Hi :) [miley_tedy]   Чет Окт 08, 2009 9:18 pm

Здрасти новичка съм тук :unsure: аз съм едно много весело човече :tt2: Обичам да купонясвам въпреки ,че съм на 12 и 1 месец :glare: Родена съм на 08.09.1997 да преведа на 8-ми септември 97-ма година :pilot: Много обичам да превеждам на Английски :tt2: любимия ми предмед в училище е не съм зубърка но .... съм най-силна по него :biggrin: Занимавам се с фотошоп не съм много добра ... но се пак правя нещо :laugh: Обичам да разучавам програмки сега съм се захванала със sony vegas :cq: Каде ми е ума :sick0018: казвам се Теодора викат ми Тоше [тати и кака ме наричат така ,ще дигам протест за това] :sign0010: А приятелите и мама сички хорица ми викат на галено и кратко Теди :jumping0048: [мразя си името нз защо :wacko: особедно мразя да ми хвалят името ,че било прекрасно и т.н секи ми казва ,че означавало божи дар ужас :14: ] Май се увлякох с глупостите :happy: Лбимите ми певици са : Miley/Hannah , Demi Lovato and Selena gomez [е за нея давам малко проценти няма място в мазакът ми за нея :m0191: ] По принцип за филмите обичам ужаси , психо , комедия :t5103: Любимия ми филм за сега е Хана Монтана :m0150: Слушам метал,хип-хоп всякакви такива но без чалга,опера и народна музика е само по някога 2 пъти в седмицата :t3610: причината е ,че ходя на народни танци :t4404: и на спортни :m0168: Ако съм пропуснала нещо а това сигорно е невъзможно :bop: Пишете ?!?! :love: Надявам с да ме приемете такава каквато съм не мога да се променя дори и да искам :t26: :t4:

Последната промяна е направена от miley_tedy на Чет Окт 08, 2009 9:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
On Stranger Tides
MILE*

Брой мнения : 133
Местожителство : София

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   Чет Окт 08, 2009 9:34 pm

Еее един ден след мен :d2: само дето аз съм една година преди теб =) . Имаш ли любима група и цвят?

П.С. сигурно и зубърка се пише с у и ъ ;)
miley_tedy
MI***

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   Чет Окт 08, 2009 9:38 pm

Ами много благодаря ,че ме поправи ,защото каква съм блейка :d2: Ами нямам любима група ,но най-много ми харесва еванесънс и лининг парк :tt1: и пак съжелявам ако имам грешки в писането просто пиша много бързо и допускам грешки :d2:
On Stranger Tides
MILE*

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   Чет Окт 08, 2009 9:39 pm

Охооо Евънесънс имам техен върл фен в класа :d2: Мерси за отговорите!
miley_tedy
MI***

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   Чет Окт 08, 2009 9:42 pm

Е аз не съм чак извратена металиска смесвам музиката :d2: не съм чак толкова извратен човек lol! Нямаш проблеми :)
On Stranger Tides
MILE*

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   Чет Окт 08, 2009 9:44 pm

А и исках още да те питам ако имаш графики с фотошопа ще ги сложиш ли? (е ако искаш де не те насилвам!) :rolleyes:
miley_tedy
MI***

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   Чет Окт 08, 2009 9:49 pm

Ам се още не съм съм качвала в мрежата :d2: и на съм много добра ,но ще пусна сега правя една на Майли и ти ,ще си първата която ,ще я скива :d2: :tt1:
..:şmЇŁΞŷ:.. =]
MILES

Брой мнения : 213

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   Пет Окт 09, 2009 1:08 am

Здрасти Теди :rolleyes: Наистина имаш хубаво име - една от най-добрите ми приятелки се казва така.Изглеждаш ми много симпатичен човек. Та ... към въпросите:
- От къде си?
- Имаш ли брат или сестра?
- Любим цвят?
- Цвят на косата?
- А на очите?
Ами ... това са засега, ако се сетя още ще пиша.
http://miley-cirys-hannah.dir.bg
miley_tedy
MI***

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   Пет Окт 09, 2009 6:08 pm

От Тополовград съм ,но лятото ходя при баба в Пирдоп :pilot:
Имам сестра която много ме дрази и е по-голяма от мен ама се бием якоо :d2: И паак са обичаме :tt1: Ами да си призная обичам по-тъмните цветове :tt2: Синьо ,черно , бяло и червено :wub: Мразя розовото на моменти :stupid: Косата ми е кестенява а очите знам ли кафяви :bop:
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Hi :) [miley_tedy]   

Hi :) [miley_tedy]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1