Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Всичко около Майли

Go down 
3 posters

Мислите ли, че Майли не е девствена .. ?
Да
Всичко около Майли Vote_lcap10%Всичко около Майли Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Предполагам, че да
Всичко около Майли Vote_lcap125%Всичко около Майли Vote_rcap
 25% [ 2 ]
не
Всичко около Майли Vote_lcap163%Всичко около Майли Vote_rcap
 63% [ 5 ]
не съм си го помислял/а
Всичко около Майли Vote_lcap112%Всичко около Майли Vote_rcap
 12% [ 1 ]
може би
Всичко около Майли Vote_lcap10%Всичко около Майли Vote_rcap
 0% [ 0 ]
незнам
Всичко около Майли Vote_lcap10%Всичко около Майли Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 8
 
Poll closed

АвторСъобщение
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 9:24 pm

Бях чула за това.. ето инфо
Известната в Щатите певица и актриса Майли Сайръс ще бъде видяна в епизодична роля в продължението на филма "Сексът и градът", съобщи LatinoReview, цитирано от БТА.

Според сюжета героинята на Сайръс ще се появи на парти, на което Саманта (в ролята Ким Катрал) е решила да покаже нов тоалет. Забавното в цялата ситуация е, че и героинята на Сайръс е облечена по същия начин.

В лентата се снимат още Сара Джесика Паркър, Синтия Никсън и Кристин Дейвис. Премиерата ще се състои на 28 май 2010 г. БТА


доказателството за 4ти сезон на хана монтана


Майли Сайръс остава вярна на телевизионния сериал "Хана Монтана" и ще продължи да играе главната роля в него. 16-годишната звезда вече е подписала договор за четвъртия сезон на сериала, съобщава „Hollywood Reporter".

Освен това малката актриса, която освен всичко друго е и певица, има време и за други проекти, като например да участва и в игралния филм „Последната песен".

Снимките за четвъртия сезон на "Хана Монтана" трябва да започнат през 2010 година. Стартът на популярния сериал на "Disney" бе даден през 2006 година.

Повече от 4 милиона зрители следят всяка една серия. Майли Сайръс води двойнствен живот в сериала, пише БЛИЦ. През деня тя е съвсем нормална ученичка, която през нощта нахлузва перука и се превръща в попзвездата Хана Монтана.



и още


Актрисата от сериала "Хана Монтана" Майли Сайръс е любимият идол на тийнейджърите.

Сайръс оглави он-лайн класация на младите звезди, като получи близо една трета от гласовете на участниците, 32% я определиха за най-голямата изгряваща звезда. Само 10% обаче смятат, че 16-годишната певица и актриса е добър модел за подражание. На второ място е групата "Йонас Брадърс" с 27% от гласовете, а предишната победителка Бритни Спиърс остана на трето място, тъй като феновете били разочаровани от изпълнения с неприятности личен живот на певицата. Бритни получи само една четвърт от гласовете на участниците, като само четири процента от тях смятат, че тя има положително влияние.

19-годишната певица Тейлър Суифт, която участва с Майли във филма "Хана Монтана: Филмът", беше определена за звездата с най-голямо влияние сред тийнейджърите. Анкетата била проведена от сайта PopEater.com сред 57 000 участници. Бекстрийт Бойс са определени за най-големите идоли на тийнейджърите от 90-те години на миналия век, Кърк Камерън - от 80-те години, а Дейвид Касиди беше определен за най-популярната филмова звезда от 70-те години.


истина ли е ?
В днешно време тийнейджърите правят все по-рано секс, но никой не обръща внимание на това. Когато обаче девойката е най-актуалният тийн идол в САЩ, тогава всичко трябва да се случва според правилата.

Майли Сайръс е едва на 15 години, но вече има гадже на 20. И то не какво, ами модел на бельо.

Медиите отвъд Океана упорито следват двойката по петите и отскоро се появиха подозрения в естеството на връзката им. Най-вероятно тя вече не е толкова платонична и невинна.

Звездата от популярната поредица „Хана Монтана“ очевидно следва стъпките на Бритни Спиърс, която години наред градеше имидж на девственица, а накрая истината лъсна и се оказа далеч по-развратна.

Според близки на семейство Сайръс родителите са провели разговор с дъщеря си на тема контрацепция, за да избегнат положението на другата Спиърс – Джейми-Лин, която стана майка на 16.


Дните в училище били нещастни за младата певица. Тя нямала приятели и се чувствала много самотна. Съучениците й в Тенеси до такава степен я тормозили, че тя дори се страхувала да не я малтретират физически. В книгата си Майли описва дните в школото: „Тормозът от страна на момичетата беше отвъд нормалното. Те бяха големи и силни, а аз слаба и ниска. Бяха напълно способни да ме наранят физически".

Клубът „Анти Майли Сайръс" дори я предизвикали на бой, който обаче е предотвратен от директора. „Лежах на земята със свит стомах, а момичетата стояха над мен. Стисках в ръката си сандвича, който носех, сякаш беше ръката на най-добрия ми приятел. Всъщност в онези дни той наистина беше най-верния ми другар", разказва певицата и добавя, „Те започнаха да ме ругаят и да ме дърпат да стана. От страх се бях вцепенила и не знаех какво да правя. Но не можех вече да издържам. Станах и ги попитах какъв им е проблема."

В книгата си Майли разказва и за най-трудния ден в живота си - раздялата й с Ник Джонас от групата Jonas Brothers. „Дълбоко в себе си знам, че не бяхме един за друг", разказва Сайръс.


малко старичко
През 2008 година Майли Сайръс издаде албума си „Breakout“, който се закова директно под номер едно в САЩ.

В него обаче актрисата и певица звучеше доста инфантилно.

Сега тя издава нов сингъл, озаглавен „The Climb“, част от саундтрака към филмовата версия на сериала „Хана Монтана“.

Според критиците, Майли за първи път звучи толкова зряло, а песента е напълно концептуална.


интересно

и пак малко старичко

Малия и Саша, дъщерите на новоизбрания президент на САЩ Барак Обама, са били поканени да участват в популярното детско телевизионно шоу "Хана Монтана", предаде Ройтерс, позовавайки се на актьора Били Рей Сайръс.

Сайръс се снима в хитовата програма на "Дисни" и е баща на звездата на шоуто Майли Сайръс, припомня агенцията.

В свое интервю актьорът е разкрил, че 10-годишната Малия и 7-годишната Саша са получили покана да се снимат в епизод, който трябва да бъде излъчен през април.

Тогава на голям екран ще излезе филмът "Хана Монтана". Били Рей Сайръс обаче е отказал да разкрие повече подробности.

В шоуто "Хана Монтана" Майли Сайръс се превъплъщава в образа на тийнейджърка с таен живот като поп звезда.

Програмата е много популярна сред децата в САЩ и се е превърнала в империя на стойност около 1 милиард долара.

Барак Обама е казвал в интервюта, че Малия е голяма почитателка на "Хана Монтана".

Семейството на новоизбрания президент обаче пази момичетата от медийното внимание и не е ясно дали ще се съгласи те да участват в шоуто.

"Мисля, че ще е страхотно да видим дъщерите на президента на снимачната площадка", е споделила Майли Сайръс, която скоро ще стане на 16 години.
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 10:10 pm

ПИКАНТНО



Любимката на тийнейджърите Майли Сайръс от днес стъпва на българския музикален пазар. Звездата от продукцията на Дисни „Хана Монтана“ издава новия си, пети албум, озаглавен The Time of Our Lives.

Майли Сайръс нарича The Time of Our Lives „албум на промяната”. „Той е създаден, за да представи на хората как искам да звучи следващия ми албум”, твърди звездата. Тавата съдържа 7 песни, сред които Kicking And Screaming и Party In The USA.

Досега всички албуми на младата изпълнителка са оглавявали световните класации. Освен като певица и актриса, Майли Сайръс се изявява и като писателка. Неотдавна тя издаде автобиографичната си книга Miles to Go, в който споделя своята история – от детските й спомени до момента, в който стана световноизвестна.

------------------------------------------------------------------------------------------

Любимката на тийнейджърите Майли Сайръс е готова да се омъжи и дори да приеме фамилията на гаджето си – актьора Лиъм Хемсуърт. 17-годишната звезда наскоро отрече слуховете, че се е сгодила за любимия си, след като из интернет пространството плъзнаха снимки, на които се вижда, че на безименния си пръст тя носи скъп пръстен. Идеята за сватба обаче явно не й съвсем чужда, особено след като наскоро Лиъм се пренесе да живее при нея.

„Майли е лудо влюбена в Лиъм и непрекъснато се шегува, че ще си смени фамилията, за да си отива с неговата. Според нея името Майли Хемсуърт звучи много изтънчено. Непрекъснато казва, че няма търпение да стане на 18, за да може да прави каквото си поиска, в това число и да се омъжи за Лиъм”, разкрил приятел на певицата.
-------------------------------------
Междувременно Майли Сайръс е уведомила звукозаписната компания, с която работи, че има намерение да си вземе малко почивка, за да има повече време за любимия си. За нейната кариера се грижи баща й. Самият той я посъветвал да не отсъства прекалено дълго от музикалната сцена, тъй като славата й можело бързо да залезе

Любимката на тийнейджърите Майли Сайръс отново попадна в устата на клюкарите. Последната изцепка на момичето е опит за кражба на кола. Е, оказало се, че намеренията й не били умишлени – просто певицата не познала собственото си возило.

Майли излизала от кафене в Лос Анджелис, когато осъзнала, че е забравила къде е паркирала. „Тя започна паникьосано да се оглежда, държейки ключовете на колата. После видя една черна „Тойота Приус“, която изглеждаше досущ като нейната. Опита да я отключи, но не успя“, разказал през смях очевидец на случката.

След няколко минути безуспешни опити да отвори вратата, на Майли Сайръс й просветнало, че май е объркала колата. „Ама това не е моята „Тойота“, разсмяла се певицата. Започнала да се оглежда за превозното средство и го открила на няколко метра от себе си. Звездата се качила в колата си и офейкала по най-бързия начин, за да не направи още някой гаф.
---------------------------
Тийн идолката Майли Сайръс доказа, че каквото си науми, ще го постигне. Последната приумица на изпълнителката е да заживее под един покрив с новото си гадже – австралийския актьор Лиъм Хемсуърт.

В началото таткото на 17-годишната певица, кънтри звездата Били Рей, не одобрил идеята щерка му да се гушка в съседната стая с поредното си гадже. Още преди категорично да откаже на Майли Сайръс обаче, тя го заплашила, че ако не се съгласи, си хваща парцалките и се изнася заедно с новия си любим.

„Накрая родителите на Майли Сайръс се съгласиха да приютят в дома си Лиъм. Те предпочитат двамата да живеят под техния покрив, отколкото да се чудят къде младежите скитат по нощите”, разказал приятел на семейство Сайръс. Единственото условие, за което майката и таткото настоявали, било гаджетата да спят в отделни стаи.

Това не е първият път, в който тийн идолката Майли Сайръс настоява, че иска в дома й да се пренесе да живее нейно гадже. Преди Лиъм, в дома на семейството на звездата живя бившият й приятел – модела на бельо Джъстин Гастън.
-------------------------------------

Тийн идолът Майли Сайръс най-накрая осъзна, че освен външния й вид, подрастващите копират и поведението й. А то със сигурност не е особено примерно. Сред по-големите издънки на екранната "Хана Монтана" са голата й фотосесия за популярно американско списание и танцът й на пилон по време на наградите Teen Choice.
„Задачата ми е да бъда модел за подражание, а не родител. Моята работа не е да казвам на децата ви как да се държат и какво да правят. Самата аз все още не съм си отговорила на тези въпроси. Престанете да ме обвинявате за това, което им се случва! Те ще допускат грешки, независимо дали ме копират, или не. Такъв е животът“, отсякла Майли Сайръс в интервю за американското издание на Harper`s BAZZAR.

Тийн идолката била много огорчена, че хората забелязват само лошите неща около нея и дала за пример разголената си фотосесия. „От една страна родителите ми виждат артистична снимка на прочут фотограф, а от друга – цяла Америка реши, че е неприлична. Хората умишлено не искат да видят хубавото в това, което правиш. Всички се фокусират върху негативното, защото то продава списанията“, жалвала се Майли Сайръс.

Певицата признала, че и тя като всеки нормален тийнейджър, понякога не се чувства добре в кожата си. „Постоянно питах всички около мен дали съм красива. Сигурно задавах този въпрос по-често, отколкото мигах. Едва наскоро осъзнах, че съм хубава. Вече свикнах с вниманието на хората, с камерите и с папараците“, споделила звездата от „Хана Монтана“.
------------------------------------------------------------------
-Според новоизгряващия актьор Лукас Тил Тейлър Суифт се целува по-добре от приятелката си Майли Сайръс. Младежът ходеше за кратко с кънтри певицата, но това не му попречи да целуне без свян Майли в Hannah Montana: The Movie.

Двете явно не се притеснили, че са конкурентки и запазили топлите си отношения. Според последните слухове Майли Сайръс се опитвала да убеди дружката си Тейлър Суифт да си направи като нейната татуировка. Звездата на Дисни наскоро се сдоби с надпис под лявата си гърда, който гласи „Просто дишай“.

Тейлър Суифт обаче не посмяла да се татуира. „Майка ми ще ме убие, ако го направя. Освен това много ме е страх от игли. Ужасява ме самата идея да ме бодат и да вкарват с тях мастило в кожата ми“, признала си певицата.
-----------------------------------------------------------
Любимката на тийнейджърите Майли Сайръс учи деветгодишната си сестричка Ноа да танцува мръсни танци.

В интернет пространството е пуснато клипче, в което се вижда Майли, която показва на момиченцето как да се развихри на песента на Ейкън Smack That. Звездата от филма на Дисни „Хана Монтана“ явно смята, че няма нищо лошо в неприличните танци и не се свени да се опипва по дупето.

Това не е единственото провокативно изпълнение на Майли Сайръс. Миналата година тя направи разголена фотосесия за популярно американско издание и след това й се наложи публично да се извини заради нея. „Мислех, че снимките ще са артистични, но сега като ги гледам, много се срамувам от тях. Изобщо не подозирах, че ще се получи така и искрено се извинявам на всичките ми фенове“, разкая се актрисата.

Злите езици коментират, че след този случай звездата явно не е успяла да обуздае хормоните си за дълго. През август Майли Сайръс отново предизвика недоволството на почитателите си. Причината беше еротичен танц на пилон, който тийнейджърката
хахаха бях намерила този клип, и сестричката и танцува от сорта на рапиране !!!!
---------------------------------------------------------------------------
Звездата от сериала „Сексът и градът“ Сара Джесика Паркър била изумена от това колко висока е Майли Сайръс. Двете се запознали на снимачната площадка на филма „Сексът и градът 2“.

„Не можах да повярвам на очите си. Това момиче е високо като викинг! Нямах си и идея, че 17-годишно дете може да е такава върлина“, възкликнала Сара Джесика Паркър.

Въпреки първоначалното си изумление 44-годишната актриса признала, че много й е харесало да работи заедно с Майли Сайръс.

„Тя е красива млада дама и има чувство за собствено достойнство. Държеше се като истински професионалист през цялото време и беше много мила с екипа“, разказала Сара Джесика Паркър.
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitimeНед Фев 07, 2010 10:12 pm

Не.Мисля, че е
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Desky
Ново фенче!!!



Брой мнения : 10
Join date : 13.01.2010

Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 4:56 pm

Искам да кажа нещо за това
Цитат :
Любимката на тийнейджърите Майли Сайръс от днес стъпва на българския музикален пазар. Звездата от продукцията на Дисни „Хана Монтана“ издава новия си, пети албум, озаглавен The Time of Our Lives.
Изобщо не е от вчера (когато е написан поста) имам близо вече два месеца албума ;д мога да го снимам ако не ми вярвате...
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitimeВто Фев 09, 2010 1:49 am

Песента на Майли Сайръс “The Climb” беше номинирана за Грами в категорията Най-добра песен за филм, телевизия или друг вид медия. Но организаторите дисквалифицираха песента, след като разкриха, че тя не е написана специално за филма “Хана Монтана”. Така песента вече не е сред номинираните.

Но проблемът е в това защо организаторите не са проучили нещата предварително? Защото изтеглиха песента, след като веднъж я номинираха? Това е някак непрофесионално…
Песента, която я смени е “All is Love” на Karen O. & the Kids, която е от филма Where the Wild Things Are.
Но не страдайте за Майли. Песента е написана от Джеси Алекзандър, не от нея, така че тя и без това нямаше да спечели Грами.
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitimeВто Фев 09, 2010 4:08 am

Нещо не схващам смисала на тази тема... хем има анкета,хеме всичко около Майли, но пък и хем тук казваме и всичко ново около нея... не ща да ми се обиждате ама аз мисля, че темата е малко излишна.
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitimeНед Фев 21, 2010 4:25 pm

еми изтрий я .. щом така предполагаш все пак ти си админката
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitimeНед Фев 21, 2010 7:36 pm

Не става вапрос за това.... става въпрос, че не схващам смисала на тази анкета... първо заглавието не отговаря, освен това не е и в правилната тема...
Ако ми обясниш смисъл бих я оставила.
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Sponsored content





Всичко около Майли Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Всичко около Майли   Всичко около Майли Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Всичко около Майли
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» МАЙЛИ В БЪЛГАРИЯ!!!
» Новини около форума
» Майли и TWLOHA
» Харесвате ли Майли.
» Папарашки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Форум/Forum :: Архив/Bin-
Идете на: