Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мнение?

Go down 
+28
БоринКъ...
tsvetynana
MiLeyy [hh]
milez
miley_tedy
gab1tyyy
ladygaga
demi_05
On Stranger Tides
an4yty
Calypso
..:şmЇŁΞŷ:.. =]
Can't be tamed~
Lara Croft
MiLey^
Elune
MileYtO
Joanna
Mim0.
DapuTy
staseto
Miley_Fan_Forever
Miley_FaN*
Бет
smiley_
KaTy PeRrY FeN4e ;]
Claire_Holt_Fan
RihannaWest*
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
MiLey^

MiLey^


Брой мнения : 2
Join date : 23.08.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 12:18 am

И Майли е супер и Селито е супер!И двете много ме кефкат!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 3:27 am

Elune написа:
Виж какво, всеки си има право на мнение.Аз не мисля, че става за актриса нито, че е красива.И ако искаш да знаеш на Дисни това им е работата.Това, че са я взели, не означава, че тя става за нещо.Просто е някаква нагласена кукличка, от която получават пари.И понеже прилича на някаква кукла барби и за това всички са се лепнали за нея.Тя е толкова захаросана, а и няма никакъв глас.Да, тя не може да пее.Тя само се лигави.Нито добра певица, нито добра актриса ще стане.Повярвай ми.И ако обичаш да не се подиграваш с името ми.

Дрън дрън ако имаше вкус шеше да разбереш :tt2: Хах ми само ти мислиш така става за много неща толкова е нежна не като тая Майли държи се като свиня лигава и още хилядя неща ще се съобряза че има фенове НО ТОВА Е САМАТА ИСТИНА СЕЛЕНА ВИНАГИ Е БИЛА ПО ДОБРА ОТ НЕЯ В ВЪШНИЯТ ВИД И В ПЕЕНЕТЕ има според мен става за актриса и играе много добре на Майли ролите все са лигави като самата нея затова все УШ играее добрее :w00t: САМО ДА САУБЩЯ ЧЕ ИМА ВИДЕО КЛИПЧЕТА ОТ ПАПАРАЦИ И ТАМ ДОРИ ДА НЕ ЗНАЕ ЧЕ Я СНИМАТ ПАК Е ЕСТЕСТВЕНА ,,, С ХУМОР КОЙТО Е НОРМАЛЕН ЗА ЕДНО МОМИЧЕ А НЕ КАТО МАЙЛИ ИЗФУКАНА ,,, САМО ДА КАЖА ЧЕ В МОМЕНТА СЕЛ НАСТИГА МАЙЛ ПО ПРОДОНОСТ НА АЛБУМИ И НА Miss Twitter :winking007: ИНАЧЕ И МАЙЛ И СЕЛ СА СУП САМО ЧЕ СЕЛ МАЛКО ПОВЕЧЕ ОТ НЕЯ ВСЕ МИ Е ТАЯ КАКВО ГОВОРИТЕ ЗА НЕЯ ВАЖНОТО Е ЧЕ АЗ Я ХАРЕСВАМ АНТИПАТИЧНИ ЛИ ВИ БИЛА ЗАХАРОСАНА ЛИ БИЛА АЗ СПИРАМ С ФЛУДА АКО ЩЕТЕ КАЗВАЙТЕ КОЛКО Е ТЪПА ИЛИ ГРОЗНА:m0150:
Върнете се в началото Go down
Elune
MI***
Elune


Брой мнения : 55
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : София

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 6:26 pm

Последното изрчение е най-смислено от всичко, което каза.
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 3:24 am

1.Много скоро ще се направи нова тема за Сел, защото едно момиче само се заяжда и си налага мениениет-СПРИ МОЛЯ ТЕ!!!!!!!!!
Незнам как се казваш..постоянно си мениш ник нейма и не знам коя си, за това от утре всеки, който изка да си промение името ще ми казва на мен и аз ще му го смениям... как ще става това ще разберете....
И друго....- Скъпа th* Харесвай си Сел, обичай си я.. нямам нищо на ротив... Но този форум Миличка е за Фенове на Майли а не на Селина.Така, че ако не харесваш Майли и мислиш само да я обиждаш прав ти път към някой друг форум.Тук са фенове на МАЙЛИ САЙРЪС, Ако не я харесваш и мислиш само да я обиждаш ще ти кажем Чао!!!
Така, че си помисли добре...
ПП.До сега бях добричка с теб, но ти прекали... не изках да стигам до тук.. но си го заслужи.
П.П.Скоро ще има друга тема за мнението за Сел, тази ще я махна.
П.П.Видях, че по-горе някой беше писал, за теглене от сайтове на нещо в USA- съжалявам че ви разочаровам... но там е забранено тегленето в интернет пространство, включително на албуми,пенси,филми.
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
????
Гост




Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 3:42 am

Мда ти като не знаеш ;д ако искате ме баннете аз мога да си ходя в форумчета на Сел ;д

п.с от мнг сайтове могат да се свалят гледа съм в фен форума на Сел ай много ви здраве сао да кажа че Майли е най противната актриса и певица резглигавена пъпчива и каквото се сетите още СЕЛЕНА Е ДЪ БЕСТ
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 3:47 am

Прав ти път!!И много здраве!!
А и да не си помислите, че аз съм скарана със хората от форума на Сел.Ами грешните...познавам ги всички..

И Да веднага те Баннвам!!!И Отново Чао, и ако кажа, че ми е било приятно.... съжалявам ама ще излъжа..Чао
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Lara Croft

Lara Croft


Брой мнения : 6
Join date : 24.08.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 9:40 pm

Селена ми е любимка,просто много си приличаме и по характер и горе-долу по външен вид ^^
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПет Сеп 04, 2009 9:56 pm

Много сладко и талантливо момиче - любимка ми е в комплект с Майли
Върнете се в началото Go down
..:şmЇŁΞŷ:.. =]
MILES
..:şmЇŁΞŷ:.. =]


Брой мнения : 213
Join date : 20.06.2009
Age : 27
Местожителство : София

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 3:41 pm

Аз харесвам и двете. И Сел, и Майли са много красиви и талантливи, но според мен Майли е по-добра. :rolleyes:
Върнете се в началото Go down
http://miley-cirys-hannah.dir.bg
Calypso
MI***
Calypso


Брой мнения : 57
Join date : 07.08.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 06, 2009 4:49 pm

Сладка е, има талант но мисля че повече като актриса отколкото като певица. Наистина няма излъчването на Майли и не смятам че ще пробие повече от нея :)
Върнете се в началото Go down
an4yty

an4yty


Брой мнения : 5
Join date : 07.09.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 7:01 pm

Бива... :rolleyes:
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 7:02 pm

Невероятна е 👏
Върнете се в началото Go down
On Stranger Tides
MILE*
On Stranger Tides


Брой мнения : 133
Join date : 13.09.2009
Age : 27
Местожителство : София

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeСря Сеп 16, 2009 12:21 am

Не ме кефи, нещо ми е изкуствена...
Върнете се в началото Go down
demi_05

demi_05


Брой мнения : 5
Join date : 21.09.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 10:50 pm

Много е сладка,невероятна актриса,както и певица!Една от любимките ми е! :arms: :love:
Върнете се в началото Go down
ladygaga
Ново фенче!!!
ladygaga


Брой мнения : 14
Join date : 27.09.2009
Местожителство : Sf

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 8:05 pm

мн си е сладка супер звезда няма нужда да я обиждате Мнение? - Page 2 706396
Върнете се в началото Go down
gab1tyyy
Ново фенче!!!
gab1tyyy


Брой мнения : 10
Join date : 30.09.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 12:05 am

Сел?Тя е много яка!Любимата ми е с Майли!Има супер яки песни и филми.Тя е страхотна!
Върнете се в началото Go down
miley_tedy
MI***
miley_tedy


Брой мнения : 53
Join date : 07.10.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 08, 2009 8:31 pm

Хей ГОСТЕНЧЕ внимавай аккво говориш за Майли :glare: обикновенно не убиждам но яко някой обиди мойта идолка ставам ужасна :unsure: Хубаво харесвай си Селин нямаш проблеми но спри да обиждаш Майл 😠 Не всеки мисли като теб ... да вярно е Сел е сладка симпатична и аз я харесвам ,но не обждам Майли нал ? Ем не :ban: Много мразя да говорят за невероятната Майли ?!? ЯСНО :pilot: ако имаш проблеми с нея отиди у тях или и напиши мейл ... направо и го изплюй в лицето твойто мнение за нея !!! Но тя винаги си остава Майл :tt1: А мойто мнение за Сел : доста е лигава :huh: незнам но имам чуството че всиччки се филмирате :blink: слушате някоя звезда от един два дена и хайде най-голямия фен ,ще изритам всички lol! Сори но Майл е много по-естествена от Селина 😃 Но и двете са супер много ама много сладки :tt2: :tt1:
Върнете се в началото Go down
milez

milez


Брой мнения : 4
Join date : 16.10.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 16, 2009 1:52 am

Аз пък я обожавам :wub: имам нейна тениска, нейни плакати, албума й, много песни (но на компа) и към 2500 и няколко пикс (пак на компа)
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 1:44 am

Селена Майлии и Деми са THE BEST!!
Върнете се в началото Go down
tsvetynana
MI***
tsvetynana


Брой мнения : 63
Join date : 18.10.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 4:16 am

Някои от вас така яко си противоречат . . . Първо казват тази не ми харесва, държала се неестествено, а после пишат колко била сладка и готина. Айде осъзнайте се малко и почнете да пишете смислени неща.



Селена е супер сладка, талантлива и чаровна. Обичам я!
Върнете се в началото Go down
БоринКъ...
MI***
БоринКъ...


Брой мнения : 88
Join date : 12.11.2009
Местожителство : Варна <3

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeЧет Ное 12, 2009 9:17 pm

Селина...Страхотна е. Много я обичкам. И Майли и Сели са сладури.
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 10:29 pm

Сладко е момичето но не ми е сред любимките...
някой от феновете и са толково надути и така обиждат майли че просто...
а и наистина войната между тях е тъпа...
Върнете се в началото Go down
СветоС

СветоС


Брой мнения : 6
Join date : 15.11.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 15, 2009 12:49 am

Едно ужасно хубаво и мило момиче.....
Честно казано предпочитам повече Сел! Мнение? - Page 2 515276
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 19, 2010 12:15 am

Харсвам я но не може да стъпи и на малкия пръст на Майлз
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 8:59 pm

Много е сладка.. обожавам я.. супер е !!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнение? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение?   Мнение? - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнение?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Мнение?
» Вашето мнение
» Мнение за филма

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Идоли/Idols :: Сел Гомез/Sel Gomez-
Идете на: