Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вашият стил?

Go down 
+20
xx_Can't Be Tamed_xx
mileysS
Moony
summer*
Ivelina_love_Miley
..:şmЇŁΞŷ:.. =]
Can't be tamed~
Sunshine
Miley_Cyrus_BIG_FAn
hannah_miley
Hannah_Montana
Elune
MileYtO
Joanna
staseto
smiley_
Miley_FaN*
Claire_Holt_Fan
RihannaWest*
Бет
24 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeНед Май 10, 2009 3:59 am

Какъв е вашият стил? Опишете се!!!
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
RihannaWest*
М****
RihannaWest*


Брой мнения : 49
Join date : 10.05.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeНед Май 10, 2009 4:26 am

Спортен!
Върнете се в началото Go down
Claire_Holt_Fan
MILES
Claire_Holt_Fan


Брой мнения : 255
Join date : 08.05.2009
Age : 28

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeНед Май 10, 2009 11:50 pm

RihannaWest* написа:
Спортен!
Може би и аз съм спортен стил, но също нося и дънки...
Върнете се в началото Go down
http://www.sabrina.dir.bg
Miley_FaN*
М****
Miley_FaN*


Брой мнения : 33
Join date : 12.05.2009
Age : 30
Местожителство : Street of dreams...

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeВто Май 12, 2009 12:54 am

Еми моя стил не може да се опише точно... Обличам каквото ми харесва и ми е удобно, не се влияя от модата иии... Обличам различни неща и обожавам рокли :D
Върнете се в началото Go down
http://rihannafentybg.com
smiley_
MILE*
smiley_


Брой мнения : 180
Join date : 18.05.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeПон Май 18, 2009 8:02 pm

ами обличам се различно не обичам да имам нещо което има целия град предпочитам нещо по спортно не обичам да нося токчета или някакви грамадни рокли
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 1:23 am

аз обичам поли ии много високи токчета и някое изрязано потниче с което мога да покажа фигурата си 😊
Върнете се в началото Go down
staseto
М****
staseto


Брой мнения : 37
Join date : 01.07.2009
Age : 25
Местожителство : sofia

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 3:42 am

ми аз се обличам спортно или официално зависи от случая :)
Върнете се в началото Go down
Joanna
MIL**
Joanna


Брой мнения : 112
Join date : 05.07.2009
Age : 32
Местожителство : София

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 9:51 pm

през деня се обличам с удобни дрехи, за да ми е свободно и приятно и ниски обувки,обичам да правя различни комбинации, да наслагвам материи и цветове, харесва ми и стила на майли, общо взето и аз съм нещо такова, а вечерта - с рокли, високи токчета....като за вечерно излизане :)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 10:18 pm

Joanna написа:
през деня се обличам с удобни дрехи, за да ми е свободно и приятно и ниски обувки,обичам да правя различни комбинации, да наслагвам материи и цветове, харесва ми и стила на майли, общо взето и аз съм нещо такова, а вечерта - с рокли, високи токчета....като за вечерно излизане :)

не си ли леко малка за токчета :glare:
Върнете се в началото Go down
Joanna
MIL**
Joanna


Брой мнения : 112
Join date : 05.07.2009
Age : 32
Местожителство : София

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 10:30 pm

на 18 малка?????????? още на 16 носех
Върнете се в началото Go down
smiley_
MILE*
smiley_


Брой мнения : 180
Join date : 18.05.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 3:26 am

Sel {nad97} СПРИ С ФЛУУДА!!! :anim_09:
Върнете се в началото Go down
MileYtO
MI***
MileYtO


Брой мнения : 96
Join date : 28.07.2009
Age : 26

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeЧет Юли 30, 2009 3:20 pm

Miley_FaN* написа:
Еми моя стил не може да се опише точно... Обличам каквото ми харесва и ми е удобно, не се влияя от модата иии... Обличам различни неща и обожавам рокли :D

Абсолютно 😃
Върнете се в началото Go down
Elune
MI***
Elune


Брой мнения : 55
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : София

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeПон Авг 10, 2009 12:12 am

Моят стил си е мой-няма точна категория.Обичам сама да си създавам съчетанията и да си измислям аксесоари и т.н. Най-много обичам да нося дънки,съчетани с някаква спортно-елегантна блузка например.Коланите ги обожавам.Както и например нещо,което да стърчи на дънките-значка или някаква връзчица,но да не е кич.Обичам слънчевите и топли цветове-рядко нося черно или кафяво.Любимиат ми аксесоар са диадемите.Имам над 15 различни и за всеки тоалет.Обичам да се кипря и да се контя :D :D но в повечето случаи нямам времето,за да го правя.
Върнете се в началото Go down
Hannah_Montana
MILES
Hannah_Montana


Брой мнения : 300
Join date : 04.08.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeСъб Авг 15, 2009 3:24 am

Много обичам темата стил! Отделям много време на тоалета си, както Elune и аз имам много диадеми ,всеки цвят подхожда на някой тоалет! Любимите ми аксесоари са коланите и диадемите! Също така отделям време и на прическата си! Не обичам да се гримирам най-много да си сложа някой гланц! Винаги си купувам модерни дрехи за всякакъв повод! Обичам да се обличам със семпли дрехи ,но не и черни или прекалено тъмни! Обичам да нося сандали,поли,най-много рокли!Обичам обувки с токчета ,но не и много високи!
Върнете се в началото Go down
hannah_miley
MI***
hannah_miley


Брой мнения : 68
Join date : 15.08.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeСъб Авг 15, 2009 7:16 pm

Обичам да говоря на тема стил! :cq: Обичам диадемите! Имам всякакъв цвят,а също и всякаква големина(дебели,тънки)! Също обичам да нося ленти за коса,но когато е по-официален случая!Обичам да се обличам и спорто,и елегантно! Отделям време за прически,като например да се направя на плитки или опашки,но за гримове не отделям време! Не обичам много гримовете,спиралите и червилата! Не обичам дрехи,които са прекалено цветни или с много надписи и картинки! Обичам по-екстреваганти дрехи,като например пола с много джобове,но не и надписи и капзи! Обичам сандали с малко токче,а също и обувки! Обичам роклите,туниките и най-вече полите!


Последната промяна е направена от hannah_miley на Съб Авг 29, 2009 2:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Miley_Cyrus_BIG_FAn
М****



Брой мнения : 39
Join date : 16.07.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeЧет Авг 20, 2009 2:47 am

Любимата ми тема на разговор.Аз обичам също да нося диадеми и ленти за коса и сигурно вече съм събрала някъде 1-2 торби.Не харесвам рокли.Обичам много да нося поли и потници,туники и др.Имам мноого обувки.Чехли,сандали,ботуши,кецове...За прическите нямам какво толкова да кажа.Харесват ме на конска опашка,но аз самата не се одобрявам.Предпочитам със спусната коса и отгоре диадема,лента или очила.Не слагам много грим.Гланц,съвсеем малко пудра,парфюм и съм готова.Не харесвам от тези новите обувки,които имат нещо като чорап отзад,а отпред са обикновени чехли.Не нося неща,които другите имат.Бижута имам тооолкова много.Имам от Лондон медальон с кристал Сваровски(такъв имат Гала от "На кафе",Мария Гроздева и др.) и обожавам да го нося.Имам и ластик от Лондон,който също е с кристал Сваровски.Гривни нося всякакви.Не си падам по гердани.Никак даже.Пръстените също не са ми страст.Най-често се обличам в розово.Дънки много харесвам.Обичам да купувам дрехи и повечето хора,които ме познават,ме наричат "Шопинг маниачка".Като влезна в магазин за дрехии,не мога да спра да влизам в съблекалнята и да меря това,което ми харесва.Не се повлиявам от чуждото мнение.Чантите много си ги обичам.Имам всякакви и най често от естествена кожа.Имам дънкови,черни,розови,на High School Musical отпред със значки на филма,на Hannah Montana от Лондон,оранжеви и др.Спирам тук.Повече нямам какво да кажа. :m0150:
Върнете се в началото Go down
Sunshine
MI***
Sunshine


Брой мнения : 66
Join date : 28.08.2009
Age : 29

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeСъб Авг 29, 2009 3:03 am

Спортно-елегантен.Обличам се като всяко момиче на моята възраст.Понякога съм с панталон,обувки на ток и подходяща и по-елегантна блузка,друг път обувам дънки,кецове и тениска.Всеки път различно. 😃
Върнете се в началото Go down
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeПет Сеп 18, 2009 2:00 am

Аз съм си спортен тип - маратонки, кецове... наблягам на спортните стоки като Найк и Адидас - скоро може да се запаля и по Пума :d2: . Понякога може да съм с нисички обувки щото неможе само маратонки или с дънки :d2: . Най-често някой може да ме види с неща на Найк направо съм и луда фенка на тая марка 👏 . Много съм луда по тях - маратонки, кецове, тениски, ръкавици, шапки - зимни летни... панталонки, анцузи... абе направо откачих по тях :d2: . Другата ми любима марка е Miss Sixty и още няколко но не се сещам :laugh: ... Разни фиби, диадеми - въобще не нося! Може да си прибера малко косата с някоя шнола или от онея фиби банан или пък да си напрая рибе кост... Приятелките ми като ме видят все с една и съща реплика - оооооо Теди ти пак с тоя найк... И на мене ми става смешно щото като излизам някъде 100 процента трябва да имам нещо спортно 🤤 . Майка ми ми се чуди що харесвам такива неща ама какво да ме прай жената - купува ми каквото си поискам :m0150: . Обичайно като съм на някви лагери си нося нещо по-удобно и свободно като анцунг или някви къси панталонки и бейзболна шапка :t4: . На официални празници може да не нося нещо спорто щото например с нещо официално не си отива спортни неща, но това се случва много рядко. Сигурно докато четяхте мнението ми тотално сте заспали от скука с тази спорта мода. Е все пак мерси, че ми прочетохте мнението въпреки, че е най-скучното с целия форум!
Върнете се в началото Go down
..:şmЇŁΞŷ:.. =]
MILES
..:şmЇŁΞŷ:.. =]


Брой мнения : 213
Join date : 20.06.2009
Age : 27
Местожителство : София

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeСря Сеп 23, 2009 1:30 am

Ами...аз нямам определен стил на обличане. Нося това, което ми е удобно и не се влияя от модата. Обожавам впитите дънки и полите, както и късите дънкови панталонки. За обувки...най-много харесвам маратонките и сандалите. Не обичам обувки на висок ток, защото съм много висока и без токче пак си стърча над другите. :d2: Също не харесвам и кецовете, особено по-големите, според мен стоят много грубо... За косата...обичам да си правя различни прически и да носа щипки и диадеми. Експериментирам със всякакви прически. Никога не си слагам грим, най-много гланц и парфюм. В живота си само веднъж съм си слагала спира - на първия учебен ден (тази година). Рядко слагам и сенки, а ако си сложа те ще са светли. Ами ... мисля, че това стига по темата.
Върнете се в началото Go down
http://miley-cirys-hannah.dir.bg
Ivelina_love_Miley
MI***
Ivelina_love_Miley


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeНед Ное 01, 2009 4:23 pm

Моят стил е различен 🆒 Нося различни дрехи обичам да се обличам с дреха която не всички имат !!!
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeСъб Ное 14, 2009 10:42 pm

за да си харесам нещо първо трябва да ми е удобно и да ми стои добре.не обичам да имам еднакви дрехи с фр...страста ми са обувките и аксесоарите
попринцип обичам да нося всичко но предпочитам панталони или къси панталонки(за прец лятото)не си падам много по полите и по роклите...
дрехите ми задължитилно трябва през лятото да са свежи и пълни с цветове а през зимата да са по тъмни.
обувки обичам да нося всякакви-и токчета,и маратонки,чехли,сандали а бе всичко
предпочитам аксесоарите ми да са пръстени,гривни,обици или герданчета
за през лятото задължително със слънчеви очила
за грима ми и прическите
попринцип си слагам само спирала,гланц и парфюм,но когато се налага се гримирам изцяло.не обичам да си слагам фондютен много ме дразнят момичетата които си слагат по 1 тон и си унищожават кожата.предпочитам пудрата или перли...
косата всеки път различно
Върнете се в началото Go down
Moony
MILE*



Брой мнения : 189
Join date : 25.11.2009
Age : 31

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeВто Дек 01, 2009 7:45 pm

Към началото на годината много се зарибих по една марка, чиито магазин има във Varna Mall - Tally Weijl. Направо се влюбих :D :D :D Имам хиляди неща от там, като любимите ми са едни ниски светло-кафеви ботуши с ресни (обожавам ги :D ) Имам и 3-4 чифта кецове, естествено, така че може да се каже, че имам и спортни дрехи, въпреки че не съм точно спортия тип :D Иначе като вечерно облекло...зависи но най често съм с високи ботуши, а за роклите - вече започвам да си купувам, досега не съм харесвала рокли, но тези коктейлните и вечерни рокли ми привлякоха вниманието :D Представям си го нещо такова, и другия път като се отбия в mall-a определено ще си взема поне ботушите и роклята :D Вашият стил? Look7
Върнете се в началото Go down
mileysS
MI***
mileysS


Брой мнения : 80
Join date : 11.11.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeСъб Дек 26, 2009 4:32 am

ами моя стил е спортно елегантен и все пак зависи къде отивам ама повечето пъти дори и да съм елегантна съм с кецки ..
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeПон Яну 18, 2010 11:53 pm

Ами аз съм спортно-елегантна. Попринцип ходя на у-ще с ленти за коси, защото е по-удобно и с дънки /когато нямаме физическо/ ии блузка
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 5:46 am

не съм позиорка.. от рода на кифла емо позер или нещо друго.. спортно елегантен стил имам и обичам да се топирам.. тва не значи че съм кифла заради обема.. просто ми харесва
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вашият стил? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вашият стил?   Вашият стил? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вашият стил?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Форум/Forum :: Стил/Козметика/Храна-
Идете на: