Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Админката БЕТИ

Go down 
+8
On Stranger Tides
demi_05
Can't be tamed~
Elune
Mim0.
cheLsy
Miley_FaN*
Бет
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Май 18, 2009 8:22 pm

Здравейте е и аз ще се представя най-накрая.Аз се казвам Бетина Но вс ми викат Бети.Имам Много прякори и особено като беше онази реклама с цитирам :"Оооо Пепи Много Сме Хубави днес" сигурно си я спомняте :d2: и още така като няма кой кво да ми каже така ми вика. :biggrin: Аз съм родена на 30 Юни 96.Зодийка рак съм иначе по китайския календар съм ПЛЪХ :blink: :thubup: .Тренирам народни танци.Често през лятото ходя на турне сега ще заминавам на Холандия.Слушам всякаква музика.Аз съм мн млада фенка на Майли Но Пък за това страшно много я обичам и харесвам.Миналата година като виждах снимки на Хана Монтана в кефче и веднага ги махах.Воще не я харевах .Мислех си че сериала е някакъв детски или по-скоро бебешки обаче ще се оправдая че тогава не бях гл нито един епизззод .И сега си направих извода че преди да съм видяла нещо нетрябва да Говоря лошо за него.Та после една вечер реших да го гледам и хоп айдеееееее заобичах гооооо.После като разбрах че ще дават сериала на БГ се разплаках от радост.

Е това е ако имате въпроси пишете
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Miley_FaN*
М****
Miley_FaN*


Брой мнения : 33
Join date : 12.05.2009
Age : 30
Местожителство : Street of dreams...

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 12:59 am

Здрасти, нека ти задам няколко въпросчета (:

1. Любим цвят?
2. Обичаш ли да четеш? Кои са ти любимите книги?
3. Любим десерт?
4. Любими изпълнители :P
5. Какви езици учиш
Върнете се в началото Go down
http://rihannafentybg.com
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeВто Май 19, 2009 2:27 am

1.Жълт
2.Еми до скоро необичах ама нещо почна да ми харесва.Нямам любима книга.
3.Тирамису
4.Майли,Джонасите,Деми,Риана,Тейлър Суифт ПСД,Кейти Пери,Лейди Куку :d2:
5.Уча само и единствено Инглиш( Английски) :tt2: 😃 :d2:
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
cheLsy
М****
cheLsy


Брой мнения : 23
Join date : 14.05.2009
Age : 27
Местожителство : Видин

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 3:58 am

1.Любимият ти филм?
2.Най-важното нещо за теб !?
3.Обичаш ли ме ?
:t18: :t4:
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 4:21 am

Ами най-любим филм нямам много харесвам Рок Лагера,PPP,И нз кой др :d2:
2.Ами приятели,семейство, музика, и танца
3.Ама си нямаш на представа колко :love:
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Mim0.
MI***
Mim0.


Брой мнения : 56
Join date : 14.07.2009

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 4:30 am

Хейй,Бети! Имам няколко въпросчетааа...
1.Деми или Селена?
2.Ако можеш да се запознаеш с Майли,първото нещо което ще направиш е...?
3.коте или куче?
4.книга или филм?
5.какво мислиш за мен?

Е,това е от мен!Баййз! 😃
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 4:36 am

1.Деми
2.ММмммм.... тръден въпрос.....ами ще и се представя разбира се :m0168: А след това като се запознаем вече по обстойно :m0168: Ще и кажа за България и ще я поканя (официално :m0168: ),а после ще я запозная с вас, а да и концерите и ще гл да са в ваще градове :m0168: :t48126:
3.Ами Куче
4.И двете,ама малко повече Филма :happy:
5.Надеее мн си ми сладка ( нищо че не съм те виждала аз усещам :m1208: ) много готин характер си и много те обичам аааааааа да и да не забравя мн вярна фр :love:
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
????
Гост




Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeСъб Юли 25, 2009 11:24 pm

А ще те питам що харесваш повече Деми от Сел :t18:
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeЧет Юли 30, 2009 1:07 am

Ами Деми ме завладя с песните си!!С чара си и с това, че е изтинска!!!Не че Сели не е, но просто първо видях Деми във Филма Рок Лагер и с тази роля нистина ме завладя!!Да продължим с клиповете й които са наисина мн готини, а за пенсите й да не говорим!!!Когато издаде албума си Dont Forget ме доконсна направо в сърцето!!Песните в този албум са супер чувствени и мн истински!!Най-новият й албум Here we Go Again е също мн добър и много истинки!!!А за Сели какво да кажа аз нея я харесвам много, но съм фенка на Деми,Сели има Много сладък и готин глас,Но Деми стига до сърцето ми...И Така това е достатАЧНО!!Очаквам другите ви въпросчета с нетърпение lol!
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Elune
MI***
Elune


Брой мнения : 55
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : София

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Авг 10, 2009 1:51 am

Здравей и от мен :)

Имам едно въпросче към теб - каква е твоята любима мисъл,която си повтаряш постоянно и,която ти дава стимул в живота?
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Авг 10, 2009 5:00 am

Здравей :wub:
АМИ така де девиз нямам, но както ти попита( а въпросът ти много ме зарадва щото не включва думата Девиз) повтарям си и повтарям на други мой любими хора е : Никога не се отказвай( от мечтите си или от това което изкаш( тва е допълнение))и след това допълвам с много дълъг текст!!! :laugh:

Байз
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Elune
MI***
Elune


Брой мнения : 55
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : София

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 12:13 am

Бети написа:
Здравей :wub:
АМИ така де девиз нямам, но както ти попита( а въпросът ти много ме зарадва щото не включва думата Девиз) повтарям си и повтарям на други мой любими хора е : Никога не се отказвай( от мечтите си или от това което изкаш( тва е допълнение))и след това допълвам с много дълъг текст!!! :laugh:

Байз
Мхм... 😃 Благодаря,че отговори на скромното ми въпросче хех... :laugh:
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeСъб Авг 22, 2009 1:01 am

не ти ли писна дъ обнувш форумъ аз имх един сайт един ден минъ и забрх зъ негу 👏
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Авг 24, 2009 3:27 am

Еми.. всеки е различен.. аз обичам моя форум.. и ще се грижа за него...А за сайта ти еми... какво да се прави.. всеки е различен...
А и Какво ще кажеж да се научиш да пишеш правилно???
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Сеп 07, 2009 4:29 am

Здравей! Чудесно си се справила с форума ам имам няколко въпросчета към теб, Бети!
1. Любима песен на Майли от новия и албум - Времето на нашите животи
2. Защо форума ти е прекрасен :m0168:
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 6:33 pm

1.Ами до сега ме нямаше, смисал когато е бил пуснат в действие :d2: за да го слушаме мен ме нямаше и не съм го слушала.Но сега съм тук и веднага ще по тарся от каде да си го дръпна и после ще ти кажа коя ми е любимата песен.
2.Оу благодаря ти, че го харесваш много се радвам.....И ами заради вас е такъв :wub:
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeВто Сеп 08, 2009 6:34 pm

Ок, мерси, че ми отговори :d2:
Върнете се в началото Go down
demi_05

demi_05


Брой мнения : 5
Join date : 21.09.2009

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 10:38 pm

Бетии :love: :arms:
1.Любима песен на Майли?
2.Любима песен от Хана?
3.Любим човек от форум xD?(един!)
4.Обичаш ли ме? :t18:
Чао! :m0150:
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 10:44 pm

.Сисиииииииии :t4:
1.Оу много труден въпрос, повечето.. ако ме беше питала коя песен не харесваш, пак щеше да е трудно,защото всички ги харесвам, но ако ме беше питала, коя песен не си слушала много, тогава щях да ит кажа една най- много 2 :m140: . Иначе всички.
2.Ами много... всички са ми любими.
3.Кой фрум? :m140:
4.Дамммм... много... :winking007: :m0150: :t48126:
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
demi_05

demi_05


Брой мнения : 5
Join date : 21.09.2009

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 10:48 pm

И аз те обичам!:t48126: :love:
Ами от Кемп Рок форума :d2: .
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПон Сеп 21, 2009 10:51 pm

Ами... незнам.... много са, смиса такъв, че всички ги обичам...на този въпрос за мен отговор няма... Или отговор има, но ти не си задала правилно въпроса :m0168: :m0168:
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
On Stranger Tides
MILE*
On Stranger Tides


Брой мнения : 133
Join date : 13.09.2009
Age : 27
Местожителство : София

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 12:07 am

Едно здрасти и от мен :d2: Имам леко смахнат въпрос - понеже видях че си на мойта възраст и искам да те питам къде смяташ да кандидатстваш след 7ми клас? Не отговарай ако ти се струва прекалено личен върпос. Просто ми е любопитно, защото аз лично смятам за Американсия колеж 😃
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 1:56 am

Ехее... ти чак колеж отиде.Аз изкам за сега в езикова гимназия.Този въпрос ми е болен щото до скоро незнаех каде искам и беше каша, сега вече съм мъничко по-добре.
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
On Stranger Tides
MILE*
On Stranger Tides


Брой мнения : 133
Join date : 13.09.2009
Age : 27
Местожителство : София

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 3:27 am

Бети написа:
Ехее... ти чак колеж отиде.Аз изкам за сега в езикова гимназия.Този въпрос ми е болен щото до скоро незнаех каде искам и беше каша, сега вече съм мъничко по-добре.

ам колежа е след 7ми клас (специялно този) :d2: Ето сайта www.acs.bg , кандидатства се след седми клас :d2: . Иначе аз съм същата, мерси много за отговора 😃
Върнете се в началото Go down
tsvetynana
MI***
tsvetynana


Брой мнения : 63
Join date : 18.10.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 3:37 am

Здравей, Бети! Добре си се справила с форума ;)
Искам да те попитам от къде разбра за Майли и от кога си й фенче?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Админката БЕТИ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Админката БЕТИ   Админката БЕТИ Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Админката БЕТИ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Цялата история -Бети.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Потребители/Users :: Представете се/Present yourself-
Идете на: