Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Мнението Ви за филма

Go down 
+36
UniQue_GirL
Tedss :))
iriton
xx_Can't Be Tamed_xx
mileysS
eli7o
MiLeyy [hh]
miley_tedy
gab1tyyy
Sprouse*Luver
ladygaga
staseto
Can't be tamed~
miley_lili
hannah_miley
danity337
miley_eli
Elune
MileYtO
kimberly94
Calypso
Hannah_Montana
x_Miley_FaN_x
Miley_Cyrus_BIG_FAn
Miley*
Joanna
-‘๑’-Miley Cyrus-‘๑’-
Mopsy
smiley_miley
smiley_
Miley_FaN*
RihannaWest*
pixie_fan
Бет
Claire_Holt_Fan
iiRii`
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
kimberly94
Ново фенче!!!
kimberly94


Брой мнения : 14
Join date : 07.08.2009
Age : 29
Местожителство : ruse

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 09, 2009 4:01 am

Бети написа:
Е хора излезе с по-добро качество от предишното така че можете да го гледате.Аз го направих току-що филма свърши и отново разбрах за какво гороврим.Това е класика.В този филм има 2 момента които да си призная се раплаквам ама не се смейте:единият е когато пеят Butterfly Fly Away и другата е на The Climb, тази песен както казва Майли си ми е много лична и за тва.Но разбира е има много мометни на които се смея като например в началото дето Майли си удара главата преди да излезне на сцената или когато кара миниколата и плаката й се залепва на лицето или пък когато играе онзи пилешкият танц :biggrin: Въобще филма е страхотне Обичам Го
И аз така мисля! Невероятен е!
бту и аз плача на тези две места :crying:
Върнете се в началото Go down
MileYtO
MI***
MileYtO


Брой мнения : 96
Join date : 28.07.2009
Age : 26

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 09, 2009 3:22 pm

Бети написа:
Ами в замунда го имаше с лошо а сега и него истриха :glare:
Да и аз видях ама си го свалих и е много як :wub: :wub: Травес или Травис не знам точно как е много сладък
Върнете се в началото Go down
Elune
MI***
Elune


Брой мнения : 55
Join date : 09.08.2009
Age : 28
Местожителство : София

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 10, 2009 12:16 am

Филмчето е изключително забавно и много добре направено.Майли,както винаги,е във своя вихър и показва най-доброто от себе си.Актьорският състав е доста добре подбран,а песните са жестоки.Костюмите и облеклото-без забележки.С едно изречение-типично в стил Майли :)
Върнете се в началото Go down
smiley_
MILE*
smiley_


Брой мнения : 180
Join date : 18.05.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 10, 2009 3:28 am

ето линк за филма с добро качество http://www.arenabg.com/details.php?id=f96d193c6832ea04d7db31745b2619c5dc659a04 аз го гледах онлайн и качеството беше супер lol!
Върнете се в началото Go down
miley_eli

miley_eli


Брой мнения : 3
Join date : 16.08.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 16, 2009 7:24 pm

И аз гледах филма страхотен е малко се натъжих, когато Майли каза на всички, че тя е Хана Монтана, но после всичко се оправи.




Мнението Ви за филма - Page 2 Mileycyrus002thumbholly
Върнете се в началото Go down
MileYtO
MI***
MileYtO


Брой мнения : 96
Join date : 28.07.2009
Age : 26

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 17, 2009 1:17 am

В замундата вече сложиха филма с много хубав звук и качество 😃
Върнете се в началото Go down
danity337

danity337


Брой мнения : 1
Join date : 25.08.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 25, 2009 8:11 pm

Филмчето е страхотно,много е забавано!Вече го гледах няколко пъти и никога няма да ми омръзне! :m0150: :thubup:
Върнете се в началото Go down
hannah_miley
MI***
hannah_miley


Брой мнения : 68
Join date : 15.08.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeЧет Авг 27, 2009 1:59 pm

Филма е страхотен! Гледала съм го 5-6 пъти,но не ми омръзва! Супеееееееееер е филма!
Върнете се в началото Go down
miley_lili
MIL**
miley_lili


Брой мнения : 108
Join date : 23.08.2009
Местожителство : София

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 30, 2009 3:57 pm

Най якия в светаааааааааааааа!!!!!! Най-много ми харесва танца Hoedown Throwdown
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/miley_hannah_97_fan/
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 10, 2009 3:04 am

Нямам думи - невероятен филм!
Върнете се в началото Go down
staseto
М****
staseto


Брой мнения : 37
Join date : 01.07.2009
Age : 25
Местожителство : sofia

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 20, 2009 12:41 am

Филма е СУПЕР :wub:
Върнете се в началото Go down
ladygaga
Ново фенче!!!
ladygaga


Брой мнения : 14
Join date : 27.09.2009
Местожителство : Sf

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 7:52 pm

Ами аз мисля,че не трябваше да си маха перуката на Хана защото нямаше смисъл трябваше да си продължи като Хана Монтана а не да я маха зарадии едно момче .. ей тфа не ме кефи ... Мнението Ви за филма - Page 2 177401
Върнете се в началото Go down
Sprouse*Luver
MI***
Sprouse*Luver


Брой мнения : 65
Join date : 31.08.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 11:30 pm

Напротив! Точно обратното. Според мен, това да си известен /говоря за филмът/ зад някаква измислена перука, не е по-важно от това да си с момчето което обичаш. А и не е само Травис! Колко хора нарани?? Колко злини направи само за да опази самоличността Хана?? Замисли се. Мнението Ви за филма - Page 2 507985
Върнете се в началото Go down
gab1tyyy
Ново фенче!!!
gab1tyyy


Брой мнения : 10
Join date : 30.09.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeЧет Окт 01, 2009 12:09 am

Филма наистина е много готин.Мислех че ще е някакъв скучен,но като го изгледах ми стана много интересен.
Върнете се в началото Go down
miley_tedy
MI***
miley_tedy


Брой мнения : 53
Join date : 07.10.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeСря Окт 07, 2009 11:45 pm

Филмчето е страхотничко :tt1: Сега ,ще го гледам за втори пат но помня почти всичко какво се разкацва и т.н а сега уча танца на Hoedown Throwdown :tt2: И ,ще го играем с групата на зимния ни концерт на даскалото :tt1:
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Окт 18, 2009 1:42 am

[/spoiler] miley_love

Нямам думи - невероятен филм!


[/spoiler]

+1 :tt1:
Върнете се в началото Go down
eli7o




Брой мнения : 1
Join date : 02.11.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeПон Ное 02, 2009 9:28 pm

филмът е страхотен няма спор
песните в него са много яки
I love the movie!
Върнете се в началото Go down
mileysS
MI***
mileysS


Брой мнения : 80
Join date : 11.11.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 1:07 am

суперски филм няма спор Мнението Ви за филма - Page 2 647361 :kidjfr:
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 11:26 pm

Claire_Holt_Fan написа:
По трейлъра много ми хареса! Направо страхотен!!! :cheers: Но искам да попитам от къде мога да го изтегля? Моля Ви, кажете ми :!:

Мнението Ви за филма - Page 2 Hannah%20Montana%20The%20Movie%20(2009)NTSC%20DVDR

Амиииии... Може да го изтеглиш от nanoset.net там има няколко торента от ХМ филмът. Има и линк за сваляне на субтитри. Може да си изтеглиш и играта от филма мн е яка. Ето линк за да си свалиш филма
http://nanoset.net/search/?search=Hannah+Montana+The+Movie&cat=0

Мнението Ви за филма - Page 2 Ulqwm

You can change your hair
And you can change your clothes
You can change your style
As just the way it go
You can say `Goodbye`
And you can say `Hello`
But you`ll always find your way back
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Дек 20, 2009 11:30 pm

gab1tyyy написа:
Филма наистина е много готин.Мислех че ще е някакъв скучен,но като го изгледах ми стана много интересен.

Мнението Ви за филма - Page 2 Hannah%20Montana%20The%20Movie%20(2009)NTSC%20DVDR

С Хана Монтана скука няма :Д Простооо... Много смешен филм! И песните са суперскиииии!!! Тъ Бест е!!!

Мнението Ви за филма - Page 2 Ulqwm

You can change your hair
And you can change your clothes
You can change your style
As just the way it go
You can say `Goodbye`
And you can say `Hello`
But you`ll always find your way back
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 17, 2010 5:08 pm

Уникален филм lol!
Върнете се в началото Go down
Tedss :))

Tedss :))


Брой мнения : 1
Join date : 17.01.2010
Местожителство : Варна

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 17, 2010 11:56 pm

Филма е страхотен Мнението Ви за филма - Page 2 87871 Ами за качеството..при мен е с хубаво качество и със субс Мнението Ви за филма - Page 2 35460
Върнете се в началото Go down
http://www.selena-gomez.bulgarianforum.net
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeНед Яну 31, 2010 7:54 pm

Филма е супеер. Обожавам го и никога няма да ми омръзне!
Върнете се в началото Go down
UniQue_GirL
Ново фенче!!!
UniQue_GirL


Брой мнения : 16
Join date : 27.02.2010
Age : 28

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 27, 2010 4:58 pm

Филма е просто УНИКАЛЕН...!Мисля че не съм гледала втори като него... Мнението Ви за филма - Page 2 447647 изтеглете си го от наносет .... там качеството е хубаво .. Мнението Ви за филма - Page 2 124525
Върнете се в началото Go down
love_Miley_Cyrus
Ново фенче!!!
love_Miley_Cyrus


Брой мнения : 17
Join date : 03.08.2010

Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitimeВто Авг 03, 2010 6:23 am

Филмчето е страхотно! Наистина Майли се доказа във всичко! Мнението Ви за филма - Page 2 337468
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнението Ви за филма - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението Ви за филма   Мнението Ви за филма - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнението Ви за филма
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Частите от филма
» Интервюта за филма
» Мнение за филма
» Кой е филма който най - много ви харесва ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Майли Сайръс/Miley Cyrus :: Хана Монтана:Филмът/H.M.:the Movie-
Идете на: