Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кецове

Go down 
+25
InA^^
Ivzz
kreizi_mailz_fen
iriton
xx_Can't Be Tamed_xx
Moony
Ivelina_love_Miley
Niley_
tsvetynana
MiLeyy [hh]
..:şmЇŁΞŷ:.. =]
Sunshine
Hannah_Montana
Miley_Cyrus_BIG_FAn
hannah_miley
Elune
Calypso
MileYtO
Joanna
staseto
Mim0.
Miley_FaN*
smiley_
Бет
Claire_Holt_Fan
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Niley_
М****
Niley_


Брой мнения : 49
Join date : 19.06.2009
Age : 28
Местожителство : Пловдив

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeПет Окт 23, 2009 6:43 pm

Обожавам кецове,страшно дуобни са :)
Върнете се в началото Go down
Ivelina_love_Miley
MI***
Ivelina_love_Miley


Брой мнения : 57
Join date : 01.11.2009

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeНед Ное 01, 2009 6:20 pm

И аз имам ама не ги знам марките :pilot:
Върнете се в началото Go down
Moony
MILE*



Брой мнения : 189
Join date : 25.11.2009
Age : 31

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeВто Дек 01, 2009 7:56 pm

Най-любимите ми кецове са на Zoo York, само че си ги представете бели и без точките по логото и от вътрешната страна Click. Иначе преди няколко дни си купих едни черни на MatStar, а имам и едни на Reebok (баналните сини с жълто лого) и едни на Nike.
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeПон Яну 18, 2010 11:55 pm

Аз имам само един чифт кецове нооо ги нося като гуменки по физическо защото е зима ииии не мога да ги нося ежедневно Кецове - Page 2 746456
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeВто Яну 19, 2010 8:05 pm

аз не нося кецове, но доколкото съм чувала Converse произвеждат най-добро качество.
Върнете се в началото Go down
MiLeyy [hh]
MILES to Go
MiLeyy [hh]


Брой мнения : 469
Join date : 22.07.2009

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 5:34 am

е снимка на кецовете ми на хана монтана утре.. нямам ю ес би.. само тате има а той сега е на работа
Върнете се в началото Go down
kreizi_mailz_fen
MIL**
kreizi_mailz_fen


Брой мнения : 116
Join date : 18.02.2010
Age : 26
Местожителство : София

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeПон Мар 22, 2010 5:47 pm

Имам 4 чифта кецове, които много си ги обичкам Кецове - Page 2 35460 Имам един чифт Converse, останалите 3 са на Маниа \ама са от старите модели\, а сигурно утре ще си купя още едни на Маниа lol!
Върнете се в началото Go down
Ivzz
MI***
Ivzz


Брой мнения : 51
Join date : 07.05.2010
Age : 25
Местожителство : Petrichh..

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeСъб Май 08, 2010 8:08 pm

Нося, но не знам каква марка са. :)
Върнете се в началото Go down
InA^^
М****
InA^^


Брой мнения : 22
Join date : 22.01.2010
Age : 27

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeСря Май 26, 2010 12:26 am

)О, аз нося само ( почти) кецове (и маратонки).Имам на Конвърс 6 чифта, едни на рийбок, едни на Пума, едни на Чилин, три на СБ( от тея скейтърските са) и сега смятам да си купя ето тези: http://www.tipsntrends.com/products/nise-denim-1 (Майли има същите, само че черни.Аз също смятам да ги купя в черно, защото ми идват много кичозни тези.).Още се чудя дали да ги купя.Ако намеря магазин, където ги продават в Бг, ще е супер и веднага ще ги взема.Абе ще видим.
Върнете се в началото Go down
Mimmie*

Mimmie*


Брой мнения : 8
Join date : 02.03.2010

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeЧет Юли 08, 2010 8:58 pm

Аз имам на Converse u Adidas. А сега ще си взимам маратонки на Найк и Puma First Round.
Върнете се в началото Go down
Miley_The_Best
MI***
Miley_The_Best


Брой мнения : 88
Join date : 06.05.2010

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeПон Юли 12, 2010 5:21 pm

Ми нося кецове. Кефят ме. :)
Върнете се в началото Go down
LeeRain
Ново фенче!!!



Брой мнения : 15
Join date : 16.09.2010

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeЧет Сеп 16, 2010 10:39 pm

Off adore ketsove.Ama only got 2 pairs now and even I would buy with wheels: t0328: TAA that one is something like gold, that is one color on, and the other white and red




__________________
paper products wholesalers
Gift Ideas
Върнете се в началото Go down
Yesie




Брой мнения : 1
Join date : 12.08.2011

Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitimeПет Авг 12, 2011 8:54 pm

Calypso написа:
Имам 3 чифта на Converse - едно розови, едни на Pink Floyd и едни с подписа на Кърт Кобейн на който адски много държа :wub: иначе аз друго не обувам само с кецове се мъкна...

Извинявай може ли да попитам от кой град си и от къде си взе кецовете? Особенно тези на Кърт Кобейн.. Ще ти бъда благодарна ако ми пишеш.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кецове - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кецове   Кецове - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кецове
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Форум/Forum :: Стил/Козметика/Храна-
Идете на: