Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новинки

Go down 
+23
c.miley
mileysS
summer*
andyy
tsvetynana
SmiLey_xD
Can't be tamed~
betkata
hannah_miley
Hannah_Montana
kimberly94
x_Miley_FaN_x
MileYtO
MiLeyy [hh]
NileySupporter
staseto
Miley*
Joanna
miley_cyrus_fan
sylar
KaTy PeRrY FeN4e ;]
Claire_Holt_Fan
Бет
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
c.miley

c.miley


Брой мнения : 3
Join date : 27.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 5:32 am

На 11 януари в България излиза на български език автобиографията на Майли - "Miles to go"
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 5:18 pm

c.miley написа:
На 11 януари в България излиза на български език автобиографията на Майли - "Miles to go"

то тва и аз го бях пуснала ама нещо се е изтрило... Новинки - Page 5 702278
Върнете се в началото Go down
mileysS
MI***
mileysS


Брой мнения : 80
Join date : 11.11.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 8:26 pm

хора искам да питам ник и майли за кфо са скъсали Новинки - Page 5 583627 Новинки - Page 5 447647 Новинки - Page 5 702278 Новинки - Page 5 702278
Върнете се в началото Go down
c.miley

c.miley


Брой мнения : 3
Join date : 27.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:27 pm

Нещо любопитно от живота на Майли:

Майли Сайръс кръсти кучето си на любимата си дума от австралийския жаргон.

Звездата от “Хана Монтана” много харесва разговорната реч, използвана в държавата, както излиза с австралийския актьор Лиам Хемсуърт и използва една от често използваните думи за име на кучето си.
Тя каза: “Купих си малка немска овчарка и я кръстих “Mate” (приятел, гадже), защото така се обръщам към Лиам. Затова моята малка немска овчарка се казва така.”

17-годишната Майли започна да учи австралийския жаргон, след като 19-годишния Лиам й купи книга с фрази от родината си.

Пред take40.com тя каза: “Лиам беше в Австралия и когато се прибра аз бях болна. Той ми донесе книга, за да ме разсмее с жаргона. Той не беше чувал за половината от нещата в книгата, но някои от тях бяха наистина забавни. Интересно колко различни и еднакви са Америка и Австралия. Вероятно е очаквано да са различни, защото са далеч. Нямам търпение някой ден да отида в Австралия и да пея там.”
Върнете се в началото Go down
c.miley

c.miley


Брой мнения : 3
Join date : 27.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeНед Дек 27, 2009 11:42 pm

Ето линк за официалния трейлър на филма "The last song":
[url=https://www.youtube.com/watch?v=YX71-TU5ZiI]https://www.youtube.com/watch?v=YX71-TU5ZiI[/u]



Ново видео с Майли и Лиам - "The last song - First look"
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeЧет Дек 31, 2009 2:09 am

ооооо ква е сладкаааааааа
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 08, 2010 11:24 pm

Ето Майли е спечелила в People's Choice:
Кино

филм - "Здрач"
екранно партньорство - "Здрач" (Робърт Патинсън, Кристен Стюарт и Тейлър Лаутнър)
поредица - "Здрач"
актьорски пробив - Тейлър Лаутнър
пробив на актриса - Майли Сайръс
филмова актриса - Сандра Бълок
филмов актьор - Джони Деп
актьор на десетилетието – Джони Деп
кино комедия - "Предложението" със Сандра Бълок
независим филм - "Гадни копилета"
екшън звезда - Хю Джакман
комедийна звезда - Джим Кери

П.ПТова са наградите само за кино, другите не съм ги слагала, защото Майли е спечелила само една награда..Е да й е честита!
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 3:32 am

Майли постави рекорд в Дисни, с Party In The USA, веднага след като песента се пусна в iTunes, още първият ден стана #1 и бе продадена над 350, 000. Холивуд Рекърдс, каза, че Майли е била рекорд за най-теглена песен, още в първата седмица. Сега з месеца по-късно песента е в топ 3 най-теглени песни с 3,5 милиона сваляния.
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 3:32 am

Ник е получил Найли писмо от една фенка. В писмото пишело:
"Скъпи Ник, на 11-ти юни 2006 година, ти срещна една красива млада жена, на име Майли. Вие двамата бяхте влюбени и излизахте година, година и половина. На този ден, всички ние Найли феновете се обединихме, правихме клипове и празнувахме! Защо го правим? Защото вярваме, че на теб и Майли ви е писано да бъдете заедно винаги и завинаги. Но това няма да стане без твойта помощ! Знам, че все още я обичаш и моето Найли семейство също го знае! Така че Ник, моля те обади й се, защото знам, че си почувствал, че я губиш в Австралия. Но не се притеснявай Ник, истинската любов, винаги намира своят път обратно. Също така исках да ви кажа за войната между Найли и Нелена феновете. Това е лудост! Най-новата война е свързана с новата ти песен "Остани". Ние спорим за кой е написана тя. За да се спре това, моля ви кажете ни, защото наистина ни убива. Но наистина както @NileyUP каза "Имаме най-хубавото семейство някога." Така, че моля те Ник обади се на Майли и ни кажи за кой е "Остани". "
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 11:51 pm

Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 11:52 pm

Според списание Star Брук Шийлдс се опитва да убеди Майли Сайръс да учи в колеж. Според източник на списанието, Брук, която играе майката на Майли в “Хана Монтана” вече е говорила с екранната си дъщеря за висшето образование. “Брук кара Майли да учи в колеж”, твърди източникът. “Според нея Майли трябва да има някаква опора”.

Усилията на Брук да убеди младата актриса да се замисли за колеж сякаш имат ефект. Майли не е мислила за колеж през 2009 г, но главната актриса от филма “The Last Song” планира да кандидатства през 2010 г. “Тя много би се радвала да завърши някои от университетите Ivy League като Брук”, предаде източникът на списанието. Брук завърши университета Принстън през 1987 г. със специалност “Френска литература”.

Актрисата на Дисни призна преди време, че се интересува от фотография. Това стана след фотосесията й за списание “Vanity Fair” с известния фотограф Ану Лейбовиц, която се състоя през 2008 г. “Имах възможност да работя с невероятен фотограф. Лейбовиц е невероятна и много талантлива. Искам и аз да се занимавам с това. Искам да стана фотограф. Надявам се да работя отново с нея,” каза Майли по онова време пред британското издание Daily Record.

Майли не само разкри желанието си да учи фотография и да се занимава професионално с това, но и спомена, че иска да учи в Англия и по-специално, в Лондон. “Искам да дойда в Лондон и да уча фотография,” каза тя. “Чувам, че там има много добри училища за изкуства.”
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 11:54 pm

Майли Сайръс се изстрелва до висините на суперзвезда с шеметна скорост. Още преди да се усети, тя постига феноменален успех както на телевизионния екран, така и на сцената. До не много отдавна тя води най-обикновен живот във ферма в щата Тенеси и времето й е запълнено с обичайните ежедневни задължения вкъщи и в училище и с репетиции на мажоретния състав. А сега времето й е наситено с концерти, телевизионни и филмови продукции, фотосесии.
Бързо постигнатият успех и слава обаче не замайват главата на момичето, израснало в малко градче в американския Юг. Тя остава вярна на корените си и може би тъкмо това й дава сили. „Мечти по ноти“ е вълнуваща, искрена и често украсена с хумор история за порастването на едно момиче – няма значение, че момичето е знаменитост. Разказът на Майли обхваща изживените неприятни моменти като тормоза от нейни съученички, до върховите мигове по време на кастинга за ролята на Хана Монтана и първата любов, въвеждайки читателите в нейния свят.
Тази книга е наистина уникален поглед към личния свят на една от най-големите и ярки звезди на нашето време, която не се бои нито да погледне назад, нито да продължи напред и да изживее мечтите си.
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 11:54 pm

Oфициалните дати,които пуснаха IMDB,за излизането на "Последната Песен" по кината :


Germany - April 1st, 2010
USA - April 2nd, 2010
Greece - April 8th, 2010
Netherlands - April 15th, 2010
Turkey - April 16th, 2010
Italy - April 30th, 2010
Argentina - May 6th, 2010
Finland - May 7th, 2010
Norway - May 7th, 2010
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeНед Яну 17, 2010 4:52 pm

МТВ обявиха, че Майли заедно с Джонас Брадърс,
Кеша и Джъстин Бийбър обявиха, че ще представляват
52-те годишни музикални, грами награди.
Които ще се проведат на 31 януари в
Лос Анджелис.

СУПЕРР!
Върнете се в началото Go down
Joanna
MIL**
Joanna


Брой мнения : 112
Join date : 05.07.2009
Age : 33
Местожителство : София

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: БЛИЗНАЧКИТЕ НА ОБАМА - ФЕНОВЕ НА МАЙЛИ САЙРЪС   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 3:28 am

Светът на тийнейджърите има нов идол. Това е Майли Сайърс, в която българчетата са влюбени от сериала Хана Монтана. Найли обаче е и музикална звезда, по която са луднали дори дъщерите на президента Барак Обама - близначките Малия и Саша. Заради любимката си те стоят до късно, въпреки че на другия ден са на училище. Мишел Обама заведе дъщерите си на концерт на Майли Сайръс. Това не е първият път, в който те виждат тийн кралицата, чиито хит Party in the U.S.A стигна до номер едно в класацията Billboard Pop 100.

Още в деня на встъпване в длъжност на Обама, първата дама и момичетата посетили специален детския бал, на който пя Майли. Близначките се срещали лично със своя тийн идол. Не е известно дали момичета ще получават от тук насетне специално отношение, или пропуски за достъп зад сцената, но госпожа Обама заявила, че иска да ограничи контактите на дъщерите си със знаменитости, за да израснат “нормално”.

Майли Сайръс миналата година влезе в ранглистата на списание Тайм за 100-те Най-влиятелни хора в света. Тийн звездата наскоро имаше премиера на новия си албум The Time of Our Lives, който вече е и на българския музикален пазар от Вирджиния Рекърдс. Тя го нарича „албум на промяната”. Мнозина говорят за нея като новото дете-чудо.

В момента подготвя първата си книга, в която споделя своята вдъхновяваща история – с начало южняшките й корени и Тенеси до въодушевлението на триумфалната й кариера.

На филмовия фронт Майли участва в драмата The Last Song, която е голямо предизвикателство за нея. „Във филма показвам повече страни от себе си, които искам да видят хората.” – разказва 17-годишната звезда. Последното предизвикателство е модната линия, която пусна заедно с дизайнера Макс Азриа.
„Искам да продължа да правя всичко, което мога.” – споделя Майли и добавя: „Баща ми винаги казва ако не се забавляваш, нищо не става. Аз го правя много и мисля, че винаги ще е така.”
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 2:40 pm

iriton написа:
Oфициалните дати,които пуснаха IMDB,за излизането на "Последната Песен" по кината :


Germany - April 1st, 2010
USA - April 2nd, 2010
Greece - April 8th, 2010
Netherlands - April 15th, 2010
Turkey - April 16th, 2010
Italy - April 30th, 2010
Argentina - May 6th, 2010
Finland - May 7th, 2010
Norway - May 7th, 2010

Амммм... За българия няма ли
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 7:04 pm

До момента това е информацията, която е излезнала. Новинки - Page 5 746456
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 7:05 pm

Тейлър Суфт, Майли Сайърс, Кайн Уест, Селин Дион и Шугарланд ще изпълнят римейк на химна - "We Are The World". Тази песен ще е за Хаити. Оригинала на песента е написан през 1985 г. от Майкъл Джексън, Лайнъл Ричи, Стиви Уондър, Рей Чарлз, Пол Саймън, Брус Спрингстийн, Боб Дилън, Тина Търнър и Даяна Рос. Според Е! другите потенциални изпълнителни на песента са Дженифър Хъдсън, Уил Смит, Джейсън Мраз, Шерил Кроу, Mya и Джъстин Бибър.
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПет Яну 29, 2010 7:05 pm

Ето какво пише Майли в новият си блог в MileyWorld:
"Имах страхотен ден!Спах,докато кучето ми Мейт не ме събуди в 10:30!Стоях един час навън с баща ми,Мейт и кучето му Текс и пихме кафе!Аз и татко наваксвахме с толкова много неща!Беше много освежаващо да се наслаждавам на хубавото време в ЛА с баща ми!След това се облекох и пих още кафе с приятели ми Скот и после се срещнах с приятеля ни Фишър и ходихме по магазините!!!Обичам WEHO!(навярно някакъв магазин).Беше страхотно да изведа Мейт на разходка и да се размотавам с хората,които обичам!Хубаво е,че Мейт е още малко кученце,защото така мога да го връзвам навсякъде,но в най-скоро време,той ще порасне!Той е германска овчарка и ще стане около 50кг.!Ааа!!!Ще ми е малко по-трудно да го вкарвам в Приъс-а ми..хаха!В момента съм на вечеря с баща ми,Брейсън,Ноа и Лиам!Този ден беше един от най-хубавите за известно време!Xoxo.."
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeСъб Яну 30, 2010 12:11 am

Амммм ако ти си го превела БРАВО нооо German Sheperd Dog не се превежда Германска овчарка а Немска :) Не съм сигурна дали се пише така на английски
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 1:19 am

Ами, аз не съм го превеждала, видях го в един сайт и реших да копна и PASTE... Новинки - Page 5 744610
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 01, 2010 2:42 am

Е значи този който е пр евеждал не е превел правилно
Върнете се в началото Go down
iriton
MI***
iriton


Брой мнения : 60
Join date : 28.12.2009

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 5:00 am

Еми, да...Съжалявам!
Върнете се в началото Go down
xx_Can't Be Tamed_xx
Yeah!The Last Song!
xx_Can't Be Tamed_xx


Брой мнения : 1072
Join date : 20.12.2009
Age : 26
Местожителство : Dreaming St.

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 04, 2010 2:39 pm

Е, няма какво да съжаляваш то не си ти виновна
Върнете се в началото Go down
didikd




Брой мнения : 1
Join date : 08.02.2010

Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitimeПон Фев 08, 2010 2:16 am

Днес като ровичках в myspace намерих това:

I know we had our experience
through our good and our bad times

But, Can I ask you something.

Will you be my valentines? :) <- - - - написал го е Ник
В превод:
Знам, че ние имахме наши преживявания
през нашите добри и нашите лоши моменти.
Но, може ли да те попитам нещо?
Ще бъдеш ли моя валентинка?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новинки - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новинки
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Новинки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Майли Сайръс/Miley Cyrus :: Новини/News-
Идете на: