Your only BG forum for Miley Cyrus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Your only BG forum for Miley Cyrus

Your only BG forum for Miley Cyrus
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Новинки

Go down 
+23
c.miley
mileysS
summer*
andyy
tsvetynana
SmiLey_xD
Can't be tamed~
betkata
hannah_miley
Hannah_Montana
kimberly94
x_Miley_FaN_x
MileYtO
MiLeyy [hh]
NileySupporter
staseto
Miley*
Joanna
miley_cyrus_fan
sylar
KaTy PeRrY FeN4e ;]
Claire_Holt_Fan
Бет
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Hannah_Montana
MILES
Hannah_Montana


Брой мнения : 300
Join date : 04.08.2009

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeНед Авг 23, 2009 8:02 pm

Извинявай не съм видяла :wub:
Върнете се в началото Go down
betkata
MI***
betkata


Брой мнения : 50
Join date : 25.08.2009
Age : 30

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeСря Авг 26, 2009 8:14 pm

http://www.vbox7.com/play:529d914f Това ще са песните в новия албул на Майли!!!Излиза на 31 август!!!съвсем скоро! :biggrin:
Върнете се в началото Go down
betkata
MI***
betkata


Брой мнения : 50
Join date : 25.08.2009
Age : 30

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeПет Авг 28, 2009 3:36 pm

http://4storing.com/fqwtuk/a46a098bc2f8e19de1a72bdbbb5ebfd6.html Ето от тук можете да си свалите новите песни на Майли от Time Of Our Lives :d2: жалко,че са само 7,но са найстина хубави...
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 6:33 am

До колкото разбрах от един сайт премиерата на клипа на Party in the USA ще бъде на МТВ наградите, който ще са давани на живо от Ню Йорк на 14.09.09 от три часа през ноща.Аз ще ги гледам...Освен това видеото е било снимано от режисьора, който е снимал Umbrella на Rihanna (щом е така, аз очаквам видеото да е перфектно!!!)
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
Can't be tamed~
Moderator
Can't be tamed~


Брой мнения : 412
Join date : 04.09.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeПон Сеп 14, 2009 2:56 pm

Дамз и аз видях същата новинка. Също днеска излезе дневника на Хана Монтана, на мене много ми харесва поради причината, че не е изцяло за Хана има и части с Майли :biggrin:
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeПет Сеп 25, 2009 11:25 pm

Mайли с ново гадже???

Любимката на тийнейджърите Майли Сайръс вече не крие новото си гадже от папарашките обективи. Сладураната излизала с партньора си от филма „Последната песен“, австралиеца Лиъм Хемсуърт, повече от три месеца.

Влюбените гълъбчета били забелязани да се натискат още преди седмици. Въпреки това звездата от „Хана Монтана“ дълго време отказваше да коментира слуховете около предполагаемата им връзка.

Преди два дни фенове забелязали Лиъм Хемсуърт в публиката на концерта на Майли Сайръс в Лос Анджелис. След шоуто двамата отишли в един от най-хитовите клубове, където не спряли да се целуват и да си разменят страстни погледи.

Холивудските клюкари коментират, че Майли Сайръс може би най-накрая се е излекувала от голямата си любов към Ник Джонас от „Джонас Брадърс“, благодарение на Лиъм Хемсуърт.
---
сп.Блясък
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
SmiLey_xD
MI***
SmiLey_xD


Брой мнения : 78
Join date : 24.08.2009
Age : 27
Местожителство : Варна

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 12:53 am

на мен лично по-ми харесваше с Ник...ама както тя си реши
Върнете се в началото Go down
Joanna
MIL**
Joanna


Брой мнения : 112
Join date : 05.07.2009
Age : 33
Местожителство : София

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 6:09 am

МАЙЛИ САЙРЪС В "СЕКСЪТ И ГРАДЪТ"


Известната в Щатите певица и актриса Майли Сайръс ще бъде видяна в епизодична роля в продължението на филма "Сексът и градът", съобщи LatinoReview, цитирано от БТА.

Според сюжета героинята на Сайръс ще се появи на парти, на което Саманта (в ролята Ким Катрал) е решила да покаже нов тоалет. Забавното в цялата ситуация е, че и героинята на Сайръс е облечена по същия начин.

автор: СЛАВА
Върнете се в началото Go down
Joanna
MIL**
Joanna


Брой мнения : 112
Join date : 05.07.2009
Age : 33
Местожителство : София

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 04, 2009 3:43 am

ХАНА МОНТАНА ВРЕДИ НА ДЕЦАТА

Майли Сайръс, една от най-популярните звезди на "Дисни", оглави класация за знаменитости, оказващи най-лошо влияние, предаде Ройтерс, цитирана от БТА.

Интересното е, че против Сайръс са гласували именно децата и тийнейджърите, благодарение на които тя стана знаменитост. Майли Сайръс е събрала 42 процента от негативния вот в допитване, направено от сайта JSYK.com, предназначен за деца на възраст между 9 и 15 години.

В анкетата са подадени над 50 000 гласа. Не се посочват обаче причините, поради които 16-годишната певица, актриса и звезда от телевизионната поредица "Хана Монтана" е смятана за оказваща лошо влияние.

През изминалата година поведението на Майли Сайръс нееднократно стана повод за обсъждане.

Възможно е допуснатите гафове да са повлияли върху имиджа й. Сайръс започна връзка с 20-годишен модел, снима се с дръпнати очи, заради което беше критикувана, че се подиграва с азиатците, и бе упрекната за танца на пилон на церемония за раздаване на тийнейджърски награди.

На второ място сред звездите, оказващи лошо влияние, е поставена Бритни Спиърс, а на трето - Кание Уест.

В отделна класация за най-предпочитани изпълнителки Майли Сайръс заема четвъртото място след 19-годишната кънтри сензация Тейлър Суифт, Кейти Пери и Бионсе.
Върнете се в началото Go down
tsvetynana
MI***
tsvetynana


Брой мнения : 63
Join date : 18.10.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 3:37 am

Майли и Лиам скъсаха!Лиам използва Майли, за да стане известен. (най-важното от няколко дълги статии за Майли и Лиам от немското БРАВО)

Издават албума на Майли TOOL в България! (или поне така пишеш в нашето БРАВО)
Върнете се в началото Go down
andyy
MI***
andyy


Брой мнения : 52
Join date : 07.11.2009
Age : 28
Местожителство : Раковски

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeСъб Ное 07, 2009 6:41 pm

Да наистина ще излиза на Майлз албума и в БГ
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 3:35 am

той дори вече е на пазара
в сайта на вирджиния рекърдс има и статия за майли и албума и
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 4:38 am

Майли ще участва в Рок Лагер 2 като сестрата на Шейн (Джо Джонас) Направо жестоко!! Новинки - Page 4 864765
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 10, 2009 4:56 pm

Ke$ha написа:
Майли ще участва в Рок Лагер 2 като сестрата на Шейн (Джо Джонас) Направо жестоко!! Новинки - Page 4 864765

а бе тва ако е вярно е жестоко направо Новинки - Page 4 647361
Върнете се в началото Go down
mileysS
MI***
mileysS


Брой мнения : 80
Join date : 11.11.2009

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 3:26 am

оооо суперр For you
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 8:29 pm

http://www.helikon.bg/importbooks/0/9781407562612_miles-to-go.html

този линк е към сайта на книжарница хеликон.когато напишете майли и ви излиза miles to go Новинки - Page 4 447647 не знам дали е тя вие какво ще кажете Новинки - Page 4 702278
Върнете се в началото Go down
Бет
The Last Song!
Бет


Брой мнения : 901
Join date : 01.05.2009
Age : 27
Местожителство : Перник

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeСря Ное 11, 2009 9:08 pm

Незнам Може би... но да не е на английски както всички останали?
Върнете се в началото Go down
https://miley-cyrus.bulgarianforum.net
mileysS
MI***
mileysS


Брой мнения : 80
Join date : 11.11.2009

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 8:38 pm

Майли Сайръс разкри, че тя не знае кой е Джей-Зи,
който споменава в текста на новият си сингъл,тъй
като никога не е чула и една негова песен.
"Никога не съм чувала песен на Джей-Зи.Аз не слушам поп музика..." "Не аз съм писала песента,така че нямам представа.Честно казано,взех тази песен,защото ми трябваше подобна,за да представя модната си линия.Не съм я писала....не очаквах да стане толкова пополярна."
Върнете се в началото Go down
mileysS
MI***
mileysS


Брой мнения : 80
Join date : 11.11.2009

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 8:57 pm

Майли е на корицата на "17" за декември/януари.
Тя най-накрая излезе от черупката на Хана Монтана
и показа на света коя е,това всъщност е причината "17"
да я обяви за звезда на годината.Ето и няколко снимки
от зад колисите.Както гледам фотосесйята ще е супер и
нямам търпение да излезе.
суперр ще кача снимките от seventeen в галерията For you
Върнете се в началото Go down
mileysS
MI***
mileysS


Брой мнения : 80
Join date : 11.11.2009

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeВто Ное 17, 2009 9:25 pm

хора неска четох в един сайт че днес излиза официялният трейлър наа последната песен lol! Новинки - Page 4 13071 но още не съм го намерила ако го намеря ще дам линк :)
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 1:02 am

Преди 2 години Майли и баща й бяха поканени в шоуто на Опра Уинфри.През това време Майли е била на турне,но е взела почивка за да гостува на Опра.Сега,2 години по-късно Майли е поканена отново в сензационото шоу на 24-ти ноември 2009 г.Един ден след рожденият ден на Майли.Със сигурност ще има много интересни въпроси.Чакам да я видя в шоуто с нетърпение.
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 1:03 am

Автобуса превозващ екипажа за турнето на поп звездата Майли Сайърс се преобърна тази сутрин-един човек е загинал.Майли не е била в автобуса по време на катастрофата.Там са били между 10/15 пътници.
Полицията съобщи,че автобуса е карал в Southbound платна на I-85,и е преминал в лявата лента когато се е преобърнал.Хората в автобуса,са започнали да излизат от предното стъкло.Един човек е убит по време на катастрофата и един човек е пострадал,според полицейските доклади.
Разследва се причината за катастрофата.
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 1:03 am

Майли Сайърс направи официално изявление за смъртта на своя шофьор.
"Ние сме дълбоко натъжени от загубата на Били "Чичо Били" Дъглас. Членовете на нашият екип за турнето,са като членове на нашето семейство.Той наиситна ще ни липсва."-Семейство Сайърс.
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 1:04 am

Майли Сайърс говори със списание "17" за връзката си със според слуховете нейно гадже -Лиам."С никого не съм си прекарвала толкова добре.Бях малко загрижена,за заснемането на този филм и исках всичко да е перфектно.Да отида на снимачната площадка и да се чувствам така несигурна,беше нещо ново за мен.Но той се чувстваше по същият начин.Лиам ми призна,че и той е несигурен и беше много хубаво да има някой който да ме разбира поне веднъж.
Гадно е когато личният ти живот става публично достояние,което е една от причините да изтрия Туитъра си.Ние решихме,да запазим всякакъв тип отношение който имаме в дискретност,на първо място ние сме най-добри приятели,това е което казвам на хората през цялото време."
Лиам е причината,Майли да изтрие Туитъра си и да изкаже отвръщението си от "Здрач":"Лиам е голяма част от това.Всичко което искаш от един човек е да каже"Свърши добра работа днес." или "Красива си." или "Много се развълнувах от това."Просто се нуждаеш от човек,който да те кара да се чувстваш добре."
Върнете се в началото Go down
summer*
MI***
summer*


Брой мнения : 50
Join date : 04.11.2009
Age : 28
Местожителство : сТз

Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitimeНед Ное 22, 2009 1:05 am

а това не знам дали е точно новина но пак го слагам....
Деми за Найли
Ето какво Деми написа в Туитъра си за Найли.
"Харесва ми Before The Storm,включете ме към Найли привържаниците.Хаха,о човече...аз съм привържаник на Джевиникайлена." ( Джо , Кевин , Ник ,Майли и Селена.)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Новинки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новинки   Новинки - Page 4 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новинки
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Новинки

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Your only BG forum for Miley Cyrus :: Майли Сайръс/Miley Cyrus :: Новини/News-
Идете на: